dowolna

Mieszkania Białystok Osiedle Wysoki Stoczek

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Wysoki Stoczek,Białystok

500 000 zł77 m² 6 501,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament na Blokowej Polecamy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2012 roku przy ul Blokowej. Kompleks nowoczesnych bloków znajduje się na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

333 000 zł60 m² 5 568,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy Państwu przestronne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8m2 gotowe do wprowadzenia. W skład mieszkania wchodzą 2 sypialnie, salon z którego dostępny jest duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Wysoki Stoczek,Białystok

419 000 zł67 m² 6 253,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do obejrzenia apartamentu na Wysokim Stoczku prime w nowo wybudowanym bloku - Odbiór kluczy 18 maj 2021 Okazyjna Cena tylko u nas - 419.000 zł -2 piętro -wysokość pomieszczeń 2,69 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blokowa

Wysoki Stoczek,Białystok

1 600 zł48 m² 33,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu mieszkanie do wynajęcia na ul. Blokowej. Mieszkanie położone jest w bardzo dobrej okolicy: z jednej strony jest cicho, sporo miejsc parkingowych, dużo zieleni a z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziecinna

Wysoki Stoczek,Białystok

315 000 zł60 m² 5 267,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju. Na powierzchnię 59,80 m2 składają

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

289 000 zł40 m² 7 297,98 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja *** 2 pokoje*** nowe budownictwo! *** atrakcyjne! *** Atrakcyjne nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na siódmym piętrze w bloku z 2021 roku z windą na os. Wysoki Stoczek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

359 000 zł60 m² 5 971,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne mieszkanie na popularnym osiedlu - tylko U nas! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek , przy ulicy Swobodnej. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Konstytucji 3-go Maja

Wysoki Stoczek,Białystok

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie z lokalizacją przy ulicy Konstytucji 3 Maja, położone na 4 piętrze niskiego bloku z cegły z 1995r. Idealne dla rodziny bądź pod dalszą inwestycję. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

344 000 zł40 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (z którego można przejść na duży balkon 11,17 m2), sypialni, łazienki i przedpokoju. Piwnica o powierzchni 2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wysoki Stoczek,Białystok

395 000 zł54 m² 7 255,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

* na sprzedaż * 2 pokoje * 2 garderoby * 54,44m2* blok Z 2015 roku * miejsce garażowe Polecamy państwu nietuzinkowe 2 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

365 000 zł46 m² 7 919,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Wysoki Stoczek. Świetny dojazd do centrum miasta. W pobliżu hipermarket, restauracje oraz wiele miejsc parkingowych pod blokiem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Konstytucji 3-go Maja

Wysoki Stoczek,Białystok

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam dwupokojowe mieszkanie położone na lubianym osiedlu Wysoki Stoczek. Lokal jest dwustronny , z dwoma niezależnymi pokojami. Mieszkanie jest przestronne, wyposażone w nową lodówko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

285 000 zł35 m² 8 177,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wysoki Stoczek,Białystok

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwa pokoje w apartamentowcu z pięknym widokiem Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około 50m 2 , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

400 000 zł58 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Okazja - bardzo ładne 3-pokojowe mieszanie w apartamentowcu Słoneczne Tarasy przy alei Jana Pawła II, blisko centrum Białegostoku, idealny dojazd. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wysoki Stoczek,Białystok

299 000 zł59 m² 5 042,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie do remontu w atrakcyjnej cenie, które można urządzić według własnych upodobań. Na powierzchnię 59,30 składają się: - salon z aneksem kuchennym - dwie sypialnie - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Witam. Sprzedam mieszkanie przy ul. Swobodnej w Białymstoku. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze. Na powierzchnię 48 m2 składa się salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

332 000 zł49 m² 6 797,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Układ: nieruchomość składa się z sypialni, salonu z balkonem oraz aneksem kuchennym, dużej łazienki oraz komórki lokatorskiej. Stan: nie wymaga dodatkowego remontu. Piętro: pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

364 000 zł54 m² 6 708 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością polecamy Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania położonego na siedlu Wysoki Stoczek w nowszym bloku z cegły. Teren bloku jest monitorowany. Przestrzeń mieszkalną stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

400 000 zł58 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie bez podatku pcc! Nowe, do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Nieruchomość położona na 8 piętrze, w nowowybudowanym bloku. Powierzchnia: 45 m2. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45 m2 w Białymstoku, na os. Wysoki Stoczek. Lokal mieści się na 8 piętrze (z 8) w nowo wybudowanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

323 000 zł48 m² 6 743,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Wysoki Stoczek. Bardzo dobra lokalizacja, dobry dojazd do centrum. W pobliżu szkoła średnia, przedszkole, hipermarket oraz wiele punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

335 000 zł48 m² 6 935,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

*** 3 pokoje *** *** parter Z ogródzkiem *** Polecamy nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze z zejściem do ogródka w niskim bloku mieszkalnym z płyty na os. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziecinna

Wysoki Stoczek,Białystok

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne mieszkanie na popularnym osiedlu - tylko U nas! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek, przy ulicy Dziecinnej. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

339 000 zł48 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Komfortowe mieszkanie na popularnym osiedlu Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wysoki Stoczek przy ulicy Swobodnej. Nieruchomość o powierzchni 48,30m 2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

281 576 zł46 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją nowych mieszkań w sąsiedztwie parku. 0% prowizji - nie pobieramy prowizji od Klientów! Dostępne są mieszkania w różnych metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworska

Wysoki Stoczek,Białystok

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Bezpośrednio. Mieszkanie przy ul. Dworskiej os. Wysoki Stoczek. Blok po termomodernizacji, klatki po remoncie. Zamknięty parking z monitoringiem. Wspólnota mieszkaniowa. Bez podzielników na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworska

Wysoki Stoczek,Białystok

306 000 zł60 m² 5 101,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja mieszkanie przestronne, dwustronne z balkonem Ulokowane na I piętrze w budynku IV piętrowym Rok budowy 1994 (płyta) Rozkład pomieszczeń: 3 pokoje w tym dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studzienna

Wysoki Stoczek,Białystok

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

*** Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Studziennej w Białymstoku *** Nieruchomość o całkowitej powierzchni 48m2 położona na ostatniej kondygnacji 4 piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Konstytucji 3-go Maja

Wysoki Stoczek,Białystok

1 100 zł43 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,20m2 w Białymstoku, na os. Wysoki Stoczek. Lokal mieści się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Wysoki Stoczek,Białystok

370 000 zł71 m² 5 189,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Polecamy mieszkanie na osiedlu Wysoki Stoczek przy ulicy Szerokiej. Nieruchomość dwupoziomowa o powierzchni 71,3m2(po podłodze 85m2) znajduje się na trzecim oraz czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Wysoki Stoczek,Białystok

355 000 zł60 m² 5 888,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - nie wymaga żadnych nakładów! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,29 m2 usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku po termomodernizacji. Osiedle bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

353 000 zł46 m² 7 658,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Chciałbyś zamieszkać w apartamentowcu z dużym balkonem i prywatnym zamykanym na klucz garażem pod budynkiem? to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

275 000 zł44 m² 6 307,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - os. Wysoki Stoczek Mieszkanie w bloku z cegły z 1996r. przy ul. Swobodnej. Usytuowane jest na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Wysoki Stoczek,Białystok

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wysoki Stoczek

Wysoki Stoczek,Białystok

274 000 zł59 m² 4 612,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam dwustronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń sprawia, że jest wygodne i ustawne. Oferta idealna dla rodziny ale również jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Wysoki Stoczek,Białystok

300 000 zł59 m² 5 067,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,2 m2 w Białymstoku, na os. Wysoki Stoczek. Lokal dwustronny (wschodnio-zachodni) mieści się na 3 (z 3).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagodna

Wysoki Stoczek,Białystok

289 000 zł48 m² 6 021 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Białystok, wysoki Stoczek, łagodna, 48,5 m2, 2 pokoje, 2 piętro. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe , o powierzchni 48,5 m2, położone na 2gim piętrze , w niskim bloku, przy ulicy Łagodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Wysoki Stoczek,Białystok

265 000 zł48 m² 5 487,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dla Ciebie, dla Twojej rodziny, dla lepszej przyszłości. 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części