dowolna

Mieszkania umeblowane Białystok - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

764 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

764 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jurowiecka

Sienkiewicza,Białystok

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Nowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m kw, położonego na VIII piętrze w X piętrowym bloku "apartamenty Jagiellońskie" Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Antoniuk,Białystok

515 000 zł46 m² 11 075,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

********nowa cena 515 tyś. ********* Szukasz komfortowego mieszkania o wysokim standardzie wykończenia, bez potrzeby remontu w idealnej lokalizacji to właśnie ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

460 000 zł35 m² 13 098 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie 35,12 m | Wykończone, do odświeżenia | Schowek | Garderoba | Garaż | Klimatyzacja | Blisko centrum Na sprzedaż nowoczesne, wykończone mieszkanie o powierzchni 35,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Storczykowa

Zielone Wzgórza,Białystok

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,9 m2 przy ul. Storczykowej. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Storczykowej położone jest w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Białystok

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecam wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 82 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu ul. Krętej i ul. Wiejskiej. To idealne miejsce zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Piaski,Białystok

490 000 zł60 m² 8 222,59 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, zlokalizowane na 2. piętrze przy ulicy Waszyngtona w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

539 000 zł52 m² 10 385,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 2 piętrze w niskim bloku z cegły na lubianym osiedlu Młodych w Białymstoku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Białystok

539 000 zł70 m² 7 744,25 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane na ul. Legionowej bardzo blisko ścisłego centrum miasta. Jest to dwustronne, świetnie doświetlone mieszkanie o powierzchni 69,60 m , na których znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lipowa

Centrum,Białystok

279 000 zł22 m² 12 647,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Polecamy kawalerkę położoną w kamienicy przy ul. Lipowej 16 w Białymstoku. Osiedle Centrum. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,06 m położona przy ul. Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Leśna Dolina,Białystok

540 000 zł63 m² 8 559,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przestronne i nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie w budynku z 1997 roku na osiedlu Leśna Dolina, łatwy i szybki dojazd do Centrum miasta. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Białystok

599 000 zł58 m² 10 246,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Nowe Miasto przy ul. Wiadukt. Mieszkanie o powierzchni 58,46 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 9-piętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bojary,Białystok

349 000 zł30 m² 11 594,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka w sercu Bojar | Gotowa do wprowadzenia | Spokojna okolica Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,1 m , położone na parterze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wygoda,Białystok

3 000 zł56 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parter z ogródkiem - bo czemu nie! 56 m szczęścia czeka na Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie , które ma wszystko, co trzeba (i trochę więcej): - 2 sypialnie - idealne na sen, pracę zdalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśna Dolina,Białystok

499 000 zł52 m² 9 651,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Te przytulne i przestronne mieszkanie zlokalizowane jest na os. Leśna Dolina przy ul. Armii Krajowej. Mieszkanie ma 51,70 m powierzchni użytkowej, natomiast powierzchnia całkowita wraz ze skosami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Getta

Centrum,Białystok

1 600 zł38 m² 47,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu komfortowego mieszkania 2-pokojowego, położonego na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z cegły przy ul. Bohaterów Getta w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Skorupy,Białystok

329 000 zł37 m² 8 989,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Sowlańska, os. Skorupy To mieszkanie ma ogromny potencjał aranżacyjny - na dołączonych wizualizacjach widać, jak małym nakładem (odświeżenie ścian, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Bojary,Białystok

494 500 zł44 m² 11 341,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie przy ul. Kraszewskiego 23 doskonałe dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum, a jednocześnie cenią sobie spokój, zieleń i pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniukowska

Antoniuk,Białystok

689 900 zł62 m² 11 197,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,61 m przy ul. Antoniukowskiej (jaz-Bud) 5 piętro w nowoczesnym bloku z windą. Lokal gotowy do zamieszkania od zaraz, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białystok,podlaskie

689 000 zł69 m² 9 985,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wszystko w jednym miejscu i odpoczynek tuż obok. Jeśli potrzebujesz idealnego mieszkania dla rodziny - zapraszam do zapoznania się z przestronnym 3- pokojowym, nowoczesnym lokalem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogodna

Bema,Białystok

1 400 zł18 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieduże mieszkanie o powierzchni 18 m2 w Białymstoku przy ulicy Pogodnej, na 4 piętrze. Świetna okolica blisko uczelni i szkół. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułkowa

Wygoda,Białystok

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry, sprzedam bezpośrednio bez prowizji 2-pokojowe z garderobą oraz oddzielną kuchnią jasne, ciche mieszkanie z balkonem francuskim, po generalnym remoncie, znajdujące się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Białystok

529 000 zł51 m² 10 637,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,67 m , zlokalizowane na 3. piętrze w kameralnym 4-piętrowym bloku z cegły położone w sercu spokojnego i zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

369 000 zł34 m² 10 695,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie obecnie jest w fazie rezerwacji. Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2, położone na 2. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Centrum,Białystok

655 000 zł50 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum - gotowe do zamieszkania! Białystok - Centrum 50 m 3 pokoje (2 sypialnie + salon z aneksem), łazienka z wc, przedpokój Balkon typu loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Bojary,Białystok

425 000 zł50 m² 8 437,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania położonego na 3 piętrze niskiego bloku w zacisznym miejscu przy ulicy Łąkowej. Mieszkanie zadbane z potencjałem, w zależności od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Słoneczny Stok,Białystok

439 000 zł63 m² 6 968,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 63 m doskonale zlokalizowane na spokojnym osiedlu Słoneczny Stok, piętro: 4/4 Oferuje: przestronny salon z wyjściem na balkon, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowarszawska

Dojlidy,Białystok

1 800 zł31 m² 58,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezewrwacja! Zapraszamy na prezentację wygodnej kawalerki na wynajem bloku z 2024r. na os. Dojlidy przy ul. Nowowarszawskiej. Na powierzchnię 31m2 składają się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Nowe Miasto,Białystok

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwu na wynajem nieruchomość o powierzchni ok.40 m2 zlokalizowaną na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym wybudowanym na osiedlu NOWE MIASTO. Blok z cegły z 1994r,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pogodna

Bema,Białystok

1 250 zł22 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieduże mieszkanie o powierzchni 22 m2 (ze skosami) przy ulicy Pogodnej, na 5 piętrze. Świetna okolica blisko uczelni i szkół. Mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Centrum,Białystok

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w centrum Białegostoku. Mieszkanie znajduję się na ulicy Piłsudskiego idealne dla osób szukających dogodnej lokalizacji.Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kopernika

Bema,Białystok

1 250 zł13 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieduże mieszkanie przy ulicy Kopernika, piętro 7. Świetna okolica blisko uczelni i szkół. Mieszkanie po gruntownym remoncie, w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kopernika

Bema,Białystok

1 550 zł24 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nieduże mieszkanie o powierzchni 24 m2 przy ulicy Kopernika, na 7 piętrze. Świetna okolica blisko uczelni i szkół. Mieszkanie po gruntownym remoncie, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 42 Pułku Piechoty

Wygoda,Białystok

419 000 zł38 m² 11 055,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie zlokalizowane na os. Wygoda, ul. 42 Pułku Piechoty. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m z przestronnym balkonem oraz dodatkową piwnicą (1,8 m ), zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mikołaja

Centrum,Białystok

1 250 zł21 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy przytulną kawalerkę położoną doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum Białegostoku przy ulicy Św. Mikołaja. Dojście do Rynku Kościuszki i ulicy Lipowej zajmuje 1 minutę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Piasta,Białystok

1 500 zł23 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowej kawalerki, mieszkanie o powierzchni 23,10 m2, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Białystok

290 000 zł32 m² 8 950,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,4 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły z 1965 roku, położonym przy ul. Stołecznej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Piasta II,Białystok

760 000 zł66 m² 11 543,10 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65,84 m , położonego w prestiżowej inwestycji Apartamenty Branickiego, przy ul. Elizy Orzeszkowej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Sienkiewicza,Białystok

645 000 zł44 m² 14 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę mieszkania o powierzchni całkowitej 44,50m2 usytuowane na 2 piętrze w apartamentowcu w doskonałej poszukiwanej lokalizacji. Lokal atrakcyjny o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Białystok

Białystok,podlaskie

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie składające się z 1 pokoju oraz pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 43,9 m2. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Centrum,Białystok

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - ul. Świętojańska, białystok Lokalizacja: ul. Świętojańska - doskonała lokalizacja, praktycznie w samym centrum miasta! W pobliżu sklepy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Białystok,podlaskie

1 100 zł43 m² 25,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2 pok. mieszkanie położone na Ip. na os. Mickiewicza - ul. Świętojańska. Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka). Do.