dowolna

Mieszkania Białystok ul. Zagórna

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

180 000 zł47 m² 3 797,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż nieruchomość na ulicy Zagórnej w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 47,4m2 położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z docieplonej płyty. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

285 000 zł64 m² 4 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania z ofertą 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Dziesięciny przy ul.Zagórnej, na I pietrze w budynku z cegły wybudowanym w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

225 000 zł66 m² 3 409,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta z klauzulą wyłączności, tylko w naszym biurze! Komfortowe mieszkanie dla rodziny z dziećmi w bardzo przyjaznej lokalizacji. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

199 000 zł47 m² 4 198,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam Państwu ładne, zadbane i czyste mieszkanie na ul. Zagórnej, osiedle Dziesięciny. Na powierzchni 47,40m2 znajdują się 2 oddzielne sypialnie, salon połączony z kuchnią. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

229 000 zł72 m² 3 180,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Dziesięciny cztery pokoje Polecam Państwu mieszkanie na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze. Metraż mieszkania wynosi 72m 2. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

153 000 zł36 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Białystok / Dziesięciny Nr oferty: 5853 Miejscowość: białystok Dzielnica: dziesięciny Ulica: zagórna III piętro z IV Powierzchnia: 36 m2 Pokoi: 2 Materiał: płyta ocieplona piętro/liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

169 900 zł43 m² 3 978,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zagórna dwa pokoje cegła Polecam Państwu mieszkanie na osiedlu Dziesięciny przy ulicy Zagórnej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku z cegły. Metraż mieszkania wynosi 43m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

229 000 zł72 m² 3 180,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Uwaga! mieszkanie kwalifikuje się do MDM! zapytaj O szczegóły doradce Zapraszam do zapoznania się z ofertą bardzo przestronnego, 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 72m 2 , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

130 000 zł31 m² 4 180,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze bloku 5 kondygnacyjnym w Białymstoku, przy ul. Zagórnej na osiedlu Dziesięciny. Przestronne, przytulne środkowe mieszkanie o powierzchni 31,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

215 000 zł60 m² 3 553,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecamy Państwu przyjemne mieszkanie w zacisznej części osiedla Dziesięciny. Nieruchomość z dala od ruchliwych ulic w otoczeniu zieleni. Miejsce doskonałe dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

131 000 zł32 m² 4 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

I piętro - niski blok - balkon! - - 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze - z balkonem Polecamy Państwu mieszkanie położone w zacisznej części os. Dziesięciny. Niski blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

131 000 zł32 m² 4 030,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zagórna dwa pokoje 32m 2 Polecam Państwu mieszkanie na osiedlu Dziesięciny przy ulicy Zagórnej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze. Metraż mieszkania wynosi 32,5m 2. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

131 000 zł32 m² 4 055,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

***polecamy Państwu przytulne mieszkanie przy ulicy Zagórnej.*** Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w bloku po termomodernizacji. Blok znajduje się na terenie ogrodzonej wspólnoty, przez co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

174 990 zł48 m² 3 684 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dziesięciny 47,5M 2 cicha okolica Polecam Państwu mieszkanie na osiedlu dziesięciny przy ulicy Zagórnej. Nieruchomość znajduje się na VI piętrze. Metraż mieszkania wynosi 47,5m 2 .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

175 000 zł48 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do prezentacji mieszkania 3-pokojowego w Białymstoku w dzielnicy Dziesięciny mieszczącego się na ul.Zagórnej. Mieszkanie powierzchni 47,5 m2 usytuowane na 4 pietrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

230 000 zł59 m² 3 898,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o statusie spółdzielczego, własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego w bloku należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej Rodzina Kolwjowa w Białymstoku. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

160 900 zł38 m² 4 234,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parter. ul Zagórna. W pełni umeblowane. Mam do zaoferowania mieszkanie o pow 38 m2 na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość posiada balkon. Wejście do każdych z pokoi jest oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

1 000 zł45 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2-pokojowe ciche od zaraz dobra cena 2-pokojowe 44, 8m, ul Zagórna, jasne, odnowione, zadbane, 2piętro w bloku/cegła, ciche osiedle, kuchnia umeblowana z lodówką, pokoje umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

183 000 zł38 m² 4 815,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

*** Zagórna * 2 pokoje * 38m2 * IV piętro * 183.000 zł do neg. Polecamy Państwu bardzo ciepłe i słoneczne w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni uż. 38m2 usytuowane na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

209 000 zł54 m² 3 906,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecamy mieszkanie w bloku z cegły 1995r. 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, usytuowane w 4-piętrowym bloku z cegły zlokalizowanym w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

164 000 zł38 m² 4 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość mieści się na parterze w budynku wykonanego z płyty po termomodernizacji. Dużym atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

217 000 zł61 m² 3 557,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

- cegła - III piętro - do wprowadzenia - oddzielne pokoje - Oferujemy Państwu bardzo przyjemne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na III piętrze w budynku z cegły z 1996roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zagórna

Białystok,podlaskie

236 000 zł84 m² 2 792,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Polecamy Państwu przestrzenne mieszkanie pięciopokojowe położone na drugim piętrze w 2-piętrowym, kameralnym budynku z docieplonej płyty. Budynek położony w zacisznym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

178 900 zł48 m² 3 752,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Dziesięciny. 3 pokoje. Po remoncie. Witam Państwa mam do zaoferowani mieszkanie mieszczącej się przy Ulicy Zagórnej. Nieruchomość przeszła 2 lata temu kompletny remont. Mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

225 000 zł83 m² 2 701,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

*** Zagórna * 5 pokoi * 83.30 m2 * II piętro * Polecamy na sprzedaż 5 pokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 83.30m2 usytuowane na II pietrze w IV piętrowym bloku z płyty ( po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

*** zagórna * 3 pokoje * 48m2 * II piętro * 169.000 zł Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 48m2 usytuowanego na II piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zagórna

Białystok,podlaskie

236 000 zł84 m² 2 792,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

179 000 zł49 m² 3 653,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecamy Państwu: mieszkanie 3 pokojowe w cichej lokalizacji położone na II-piętrze w budynku IV-piętrowym z płyty. Dwustronny układ pomieszczeń z jednym pokojem przejściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

279 000 zł60 m² 4 657,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu przestronne komfortowe mieszkanie, położone na osiedlu Dziesięciny. Walorem lokalizacji jest doskonale rozwinięta infrastruktura i bardzo dobra komunikacja z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m na parterze w 4-piętrowym bloku. Opłaty dodatkowe: czynsz (woda, ogrzewanie, gaz) ok. 350 zł + prąd wg zużycia Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

189 000 zł48 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu: mieszkanie 3 pokojowe o funkcjonalnym układzie pomieszczeń - wszystkie dostępne z przedpokoju. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ładne, zadbane mieszkanie. Dwustronne, dwa pokoje oddzielne, oddzielna kuchnia, balkon. Mieszkanie 42,5m2. Blok z cegły. Kuchnia w pełni wyposażona. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

219 000 zł72 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Polecamy Państwu mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Wysoki stoczek/dziesieciny. Mieszkanie połozone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

129 000 zł33 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zagórna *.* 2 POKOJE *.* 129tys DO NEGOCJACJI Polecamy Państwu, mieszkanie położone na ul. Zagórnej, na parterze. Mieszkanie o powierzchni 33m2, z oddzielna sypialnią i pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

225 000 zł72 m² 3 142,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,6m2 położone na III piętrze czteropiętrowego bloku wybudowanego w 1991 roku przy ul. Zagórnej,. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

229 000 zł72 m² 3 198,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

241 000 zł72 m² 3 365,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie. Oddzielna kuchnia, duży balkon, w pełni umeblowane i wyposażone. Bardzo dogodna lokalizacja; dziesięciny ul. Zagórna - blisko przystanek mpk, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

268 000 zł85 m² 3 152,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

Serdecznie polecamy Państwu przestronne 5-pokojowe mieszkanie. Lokal jest idealny do zamieszkania przez dużą rodzinę. Dogodna lokalizacja, blisko przystanków komunikacji miejskiej i lokalów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

193 000 zł43 m² 4 488,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

dobra cena dobra cena! Polecamy Państwu mieszkanie położone na III piętrze w bloku z 1996 r. Zlokalizowane na cichym, pełnym zieleni osiedlu z doskonale rozwinięta infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

178 000 zł49 m² 3 632,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3