dowolna

Mieszkania Białystok ul. Bema

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze znajdujące się przy ulicy Bema. Dwustronne z niezależnym wejściem do każdego z pomieszczeń i balkonem oraz możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Bema,Białystok

429 000 zł58 m² 7 396,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

4 pokoje na Bema Idealne Mieszkanie dla Rodziny! Białystok, ul. Bema Powierzchnia: 57,54 m 4 pokoje | łazienka + wc | balkon | piwnica Masz pytania Dzwoń! Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Białystok,podlaskie

412 000 zł42 m² 9 694,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,5 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Bema. Lokalizacja: mieszkanie przy ul. Bema oferuje spokojną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bema,Białystok

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy ul. Gen. Józefa Bema. Mieszkanie o powierzchni 60m2, składające się z przestronnego salonu, 2 pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Białystok,podlaskie

430 000 zł42 m² 10 117,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

369 000 zł38 m² 9 679,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam zapoznanie się z ofertą ciekawego mieszkania znajdującego się w bloku przy ulicy Bema - w sąsiedztwie Politechniki Białostockiej, z bardzo dobrym dojazdem do Centrum. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, wynajem, blisko Politechniki, uczelnia Na wynajem jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, na pierwszym piętrze, o powierzchni 48m2, blisko centrum oraz Politechniki Białostockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Miszkanie do wynajęcia przy ul Bema. 33m kwadratowe drugie piętro Anex kuchenny plus sypialnia przedpokój z szafą i łazienką razem z wc. Mieszkanie bardzo ładne zadbane po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

387 000 zł48 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.70 m2, położone na parterze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Bema. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bema

Bema,Białystok

990 zł12 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka tuż przy Politechnice Białostockiej. Szukasz przyjemnej i funkcjonalnej przestrzeni w pobliżu uczelni? Ta malutka kawalerka na 4. piętrze to idealna opcja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Białystok,podlaskie

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczne, rozkładowe 2 pok., pow. 39m2, parter w niskim bloku na os. Bema. Osobne pokoje. Mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka), odnowione. Do podanej ceny należy doliczyć czynsz adm. (535).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

2 500 zł58 m² 43,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

***jeśli szukasz mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu słoneczne, mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

509 000 zł58 m² 8 846,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Piaski,Białystok

399 000 zł48 m² 8 283,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48,17m2 w Białymstoku, na os. Bema. Lokal w stanie do remontu, nieprzechodni, obustronny mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2 pok. mieszkanie położone na Ip. w nowszym bloku na os. Bema. Osobne pokoje, mieszkanie umeblowane (lodówka, pralka). Do podanej ceny należy doliczyć czynsz adm. (515zł), opł. za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bema,Białystok

2 500 zł58 m² 43,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 57,75 m kw, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na bardzo atrakcyjnym osiedlu Bema. Nieruchomość mieści się na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym budynku z płyty po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie idealne dla rodziny lub studentów! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu Bema. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Piaski,Białystok

479 000 zł44 m² 10 886,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o pow. 44m2 w Białymstoku, przy ul. J. Bema Lokal mieści się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1978 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

499 000 zł49 m² 10 086,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone w Białymstoku przy ul. Gen. J. Bema. Mieszkanie o powierzchni 49,47 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku po termomodernizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Meg Real Estate prezentuje na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 przy ul. Bema w Białymstoku. Lokal mieści się na 2 (z 4) piętrze budynku wielorodzinnego i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Białystok,podlaskie

1 900 zł48 m² 39,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu mieszkanie do wynajęcia przy ul. Bema, położone na III piętrze IV piętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko Politechniki Białostockiej (5 min),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

399 000 zł42 m² 9 454,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 42,20 m2, które zlokalizowane jest na Osiedlu Bema. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z aneksem kuchennym, pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

1 900 zł48 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** bema *** 2 oddzielne pokoje *** 47,5 m2 *** *** Szukasz słonecznego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Bema,Białystok

339 000 zł42 m² 8 033,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania mieszkanie na parterze, w bloku 4-piętrowym z cegły, rok budowy 1971. Lokalizacja między ul. Bema, a Kopernika, w bezpiecznym oddaleniu, co czyni miejsce cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Bema,Białystok

379 000 zł43 m² 8 875,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w biurze nieruchomości. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Bema w Białymstoku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bema,Białystok

325 000 zł33 m² 9 878,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Doskonała lokalizacja blisko Politechniki Białostockiej, mieszkanie do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych kosztów oraz wyposażenie w cenie - to zalety prezentowanego mieszkania. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie 39m 2 pokoje oddzielnie zamykane drzwiami kuchnia oddzielnie ,w c oddzielne ,łazienka i ,korytarz balkon piwnica Mieszkanie po remoncie umeblowane całość 2000 [bez dodatkowych opłat].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

375 000 zł70 m² 5 380,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! * nowa cena* *dla siebie lub pod inwestycje* Przestronne, duże 3-pokojowe ok.70m2 mieszkanie w niższym budownictwie, na 3 piętrze. Blisko stawu i terenów zielonych. Atutem jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Bema,Białystok

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bema

Bema,Białystok

990 zł12 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem malutka kawalerka obok Politechniki Białostockiej. 4 piętro. Mieszkanie w pełni wyposażone. Koszt czynsz 990, czynsz administracyjny 100zł, koszty licznikowe 100zł ryczałtem, kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ładne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. *Wszędzie blisko; 6 minut do Galerii Alfa oraz Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Wyposażenie: *pokój 1: rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

327 000 zł40 m² 8 216,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Polecam ładne mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie. Doskonała lokalizacja tuż obok centrum, blisko do parku. Nowe podłogi ( wylewka, panele), grzejniki, nowe szafy w korytarz, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia się. Wymienione są wszystkie okna, drzwi. Nowe sanitariaty, kabina prysznicowa w łazience. Pokoje i kuchnia pomalowane na biało, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Bema,Białystok

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 oddzielne pokoje po generalnym remoncie. Nowe instalacje hydrauliczne i elektryczne, nowe okna. Jedynie kuchnia jest do wstawienia, według uznania nowych właścicieli. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

379 000 zł70 m² 5 437,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Bema,Białystok

299 000 zł42 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Bema. Lokal o powierzchni 42.25 m2 w Białymstoku. Idealna infrastruktura lokale usługowe, sklepy, przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Białystok,podlaskie

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pok. mieszkanie położone na iiip. w bloku z windą na os. Bema. Osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Mieszkanie po gen. remoncie, w pełni umeblowane (pralka, tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Białystok,podlaskie

355 000 zł48 m² 7 426,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone na ivp. w niskim bloku z płyty na os. Bema. Mieszkanie po generalnym remoncie, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń, duży balkon. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Bema,Białystok

345 000 zł32 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum, obok Politechniki Białostockiej.OpisUKŁAD: mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni,.