dowolna

Mieszkania pod klucz Białystok - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

600 ogłoszeń

648 000 zł72,10 m² 8 987,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,10m2 zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze w czteropiętrowym bloku z 1983 roku. Generalny remont przeprowadzony w 2019 roku: nowa.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł53,50 m² 8 504,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, 53,5.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł85,30 m² 7 444,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

****tylko W premium nieruchomości**** 5 pokoje Z potencjałem dla rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 85,30,2 m2 na Osiedlu Sienkiewicza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa niższa cena! Na sprzedaż funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie z dużym zabudowanym balkonem / powierzchnia 58 m2 / 5 piętro z windą /miejsce postojowe / Słoneczne Tarasy / al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

885 000 zł65 m² 13 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w budynku z cegły w pobliżu Galerii Antoniuk. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł60,14 m² 7 313,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie pow. 60,16 m2 przy ul. Zagórnej os. Dziesięciny usytuowane na IV piętrze czteropiętrowego bloku. Klatka schodowa czysta i zadbana. Na jego powierzchnie składa.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł45,73 m² 10 496,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowe M2 w nowym budownictwie Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 -pokojowego mieszkania w inwestycji Zielone Dojlidy , zlokalizowanej przy ul. Żubrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł67,83 m² 11 499,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż Białystok, os. Skorupy Gotowe do wprowadzenia Bez podatku pcc i Prowizji Cena: 780 000 zł (11 499 zł/m ) Powierzchnia: 67,83 m Liczba pokoi: 4 Piętro: i Układ.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł28,96 m² 13,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Prezentujemy przytulne miejsce idealne do zamieszkania dla singla, który ceni sobie komfort mieszkania w centrum, bądź idealne miejsce na inwestycje. Mieszkanie jest gotowe do wejścia, wszystko co.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39 m² 10 230,77 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m , zlokalizowanego przy ul. Waszyngtona w Białymstoku. Mieszkanie: przytulne mieszkanie o powierzchni 39.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł47 m² 10 425,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł37 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. ul. Pogodna 21, osiedle Nowe Miasto, białystok. Lokal idealny dla studentów lub osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł76,10 m² 9 724,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Polecam nowoczesny, przestronny, dwupoziomowy apartament o pow. całkowitej 76,10m2 (pow uż. 68,60m2), znajdujący się na III piętrze. Mieszkanie jest zadbane, odświeżone, posiada klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł41,44 m² 13 030,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na cenionym osiedlu Wygoda w Białymstoku. Lokal znajduje się na 1. piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł64,91 m² 10 614,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe i nowoczesne mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,91m , zlokalizowane na 2 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 500 zł28,36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 10/1, białystok Nowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. Białystok Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł33 m² 15 121,21 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponuję do sprzedaży wykończone mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku z windą. O lokalu: - 33 mkw. - 2 pokoje - piętro 4/11 - łazienka z wc i kabiną prysznicową - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,86 m , położone na nowoczesnym osiedlu Nowe Bojary. Nieruchomość usytuowana jest na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 m położone w centrum miasta przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. Lokal znajduje się w bloku z 1999 roku, zbudowanym z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł32,70 m² 15 259,94 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż dwa nowe, 2 pokojowe mieszkania zbudowane przez firmę deweloperską Jaz-Bud w super nowoczesnym 11 piętrowym apartamentowcu z dwoma windami. Oba mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wysoki standard, nowoczesny design i funkcjonalność, która zachwyca! Na sprzedaż oferujemy przepiękne, świeżo wykończone mieszkanie 47 m , położone na IV piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Proponuję do sprzedaży wykończone mieszkanie w nowym bloku z 2024 roku z windą. O lokalu: - 44,5 mkw. - 3 pokoje - piętro 7/7 - łazienka z wc i kabiną prysznicową -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł45 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta objęta klauzulą wyłączności. Bardzo dobra lokalizacja, w pełni rozbudowana infrastruktura osiedla Dziesięciny przy ul.Leszczynowej. To właśnie tu powstał kameralna, prestiżowa Willa.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł46,62 m² 13 942,51 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*** Szukasz nowoczesnego mieszkania w nowym budownictwie, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja? Ta oferta jest dla Ciebie idealna*** *** tylko W naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 449 zł67,72 m² 9 294,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

**bez prowizji I pcc** Mieszkanie z ogródkiem i dwoma balkonami Białystok, osiedle Skorupy lokal 17b Piętro: i Liczba pokoi: 4 Powierzchnia: 67,69 m Cena brutto: 629 449 zł Cena.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: nowoczesne 2-lokalowe mieszkanie 50m blisko centrum gotowiec inwestycyjny, booking! Stylowe 2-lokalowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,50 m² 12 504,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone na 3 piętrze przy ul. Grottgera na cenionym osiedlu Mickiewicza w Białymstoku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Blisko centrum, piękny widok z okna. Funkcjonalne, słoneczne i nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Bojary. Mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w 9.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł35,26 m² 15 598,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,26 m w Centrum Białegostoku przy ul. Czystej, z balkonem 3,5 m i nowym wykończeniem. Lokal położony na I piętrze w budynku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł63,86 m² 14 015,03 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,86 m przy ul. Kraszewskiego na osiedlu Nowe Bojary w Białymstoku. Mieszkanie nowe, niezamieszkałe, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł44,50 m² 14 943,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku pcc 2%! Ciepła Apartamenty to prestiżowa inwestycja na mapie Białegostoku wyróżniająca ją od swoich konkurentów. Budynek charakteryzuje się ponadczasowej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł88,27 m² 10 422,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

| mieszkanie 4 pokojowe z dwiema łazienkami, dwoma balkonami oraz dwoma miejscami parkingowymi i piwnicą zlokalizowane w apartamentowcu z 2015 roku To mieszkanie możesz kupić tylko.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 43 m przy ul. Gruntowej w Białymstoku. Mieszkanie: funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł63,50 m² 11 653,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz bez podatku pcc! promocja - brak prowizji za pośrednictwo! Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 000 zł52,14 m² 8 496,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - możliwość wykończenia pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł63,50 m² 11 653,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Mieszkanie pod klucz z Ogródkiem! Białystok, osiedle skorupy lokal 44a Pokoje: 3 Powierzchnia: 63,50 m Cena brutto: 740 000 zł Trzypokojowe mieszkanie wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł56,40 m² 11 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecamy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m z salonem i aneksem kuchennym oraz praktyczną pralnią, położone na wysokim parterze w kameralnym, 4-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Białystok,podlaskie

379 000 zł34 m² 11 147,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Bema po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Bema w Białymstoku.Podczas remontu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł55,80 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***jeśli szukasz słonecznego, 3-pokojowego mieszkania z panoramicznym widokiem na miasto, a jednocześnie blisko centrum ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** *** tylko W naszym biurze***.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,70 m² 7 821,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane na 3. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku z 1993 roku przy ul. Armii Krajowej.