dowolna

Mieszkania Białystok Osiedle Młodych

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Białystok

499 000 zł43 m² 11 500,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,39 m , położone na I piętrze nowoczesnego, dwupiętrowego bloku z 2018 roku Osiedle Młodych w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Młodych,Białystok

779 000 zł84 m² 9 273,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestrzeni dla rodziny i własnego ogrodu, a jednocześnie chcesz mieszkać blisko centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Białystok

449 000 zł45 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które zaskakują metrażem. I są takie, które zaskakują funkcjonalnością. To 44 m na osiedlu Młodych w Białymstoku pokazuje, jak dobrze zaplanowana przestrzeń może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

449 000 zł45 m² 10 067,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słuszna cena - 449.000 zł ATRAKCYJNE MIESZKANIE - OSIEDLE MŁODYCH - wysoki standard - cegła - blisko Centrum OFERTA AKTUALNA! CENA DO NEGOCJACJI Nowa niższa cena - 449.000 zł Polecamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

1 500 zł30 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z oferta mieszkania o pow. 29,5 mkw. położonego na IX piętrze w budynku przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie jest całkowicie wyposażone. Posiada balkon. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie, idealne dla rodziny z dziećmi lub pary, zlokalizowane na osiedlu Młodych w Białymstoku. To wyjątkowe miejsce oferuje 38,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

699 000 zł55 m² 12 709 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowa oferta komfortowego 3 pokojowego mieszkania. W pełni wyposażone, komfortowo umeblowane, wnętrze jak nowe. Lokal mieszkalny przy ulicy Prowiantowej o powierzchni 54.71m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

509 000 zł47 m² 10 806,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 4 -pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Zwycięstwa | blisko centrum Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,01 m , położone na 9. piętrze w budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

289 000 zł37 m² 7 896,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

-rezerwacja- mieszkanie 2-pokojowe| 36,6 m | Białystok | ul. Gruntowa Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , położone przy ul. Gruntowej , w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

424 000 zł45 m² 9 422,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,60 m w bloku z cegły. Wysoki parter to idealne rozwiązanie dla seniora. Niewielka liczba schodów ułatwia codzienne wchodzenie do mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Młodych,Białystok

419 000 zł46 m² 9 188,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z piękną panoramą miasta - Białystok, os. Młodych Na sprzedaż oferuję zadbane mieszkanie o powierzchni 45,6 m2, położone na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

350 000 zł54 m² 6 460 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Super cena - komfortowe mieszkanie w domu przy ul. Hetmańskiej (obok Auchan) Na sprzedaż piętro domu (1/3 udziału w nieruchomości) w znakomitej lokalizacji - tuż przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

709 000 zł65 m² 10 907,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas W ofercie! Szukasz 3 pokojowego mieszkania w nowym budownictwie?ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ślusarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Młodych,Białystok

1 900 zł35 m² 54,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone na 2 piętrze w Białymstoku przy ulicy Gruntowej. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny salon. -Przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Młodych,Białystok

619 000 zł52 m² 11 903,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam ofertę wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego położonego na 3 piętrze nowego budynku z 2025r przy ulicy Hetmańskiej w Białymstoku w inwestycji Hetmańska Młodych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

509 000 zł47 m² 10 806,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 4 -pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Zwycięstwa | blisko centrum Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,01 m2, położone na 9. piętrze w budynku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Białystok

379 000 zł47 m² 8 046,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | ul. Zwycięstwa | blisko centrum Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,01 m2, położone na 9. piętrze w budynku z dwiema windami. Nieruchomość do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Młodych,Białystok

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja - ul. Gruntowa, osiedle Młodych w Białymstoku. Mieszkanie położone w niskim bloku na 4. piętrze (4/4), w spokojnej okolicy, a jednocześnie z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 47 m2, położonego na cenionym Osiedlu Młodych. To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

589 000 zł63 m² 9 349,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 63m, zlokalizowane na IV piętrze w VI-piętrowym bloku z cegły z 2008 roku. Układ mieszkania: * Duży, jasny salon z balkonem z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

424 000 zł45 m² 9 422,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o powierzchni 44,60 m, zlokalizowane na wysokim parterze w IV-piętrowym bloku z cegły. Funkcjonalny układ * Ustawny salon z zabudowaną loggią. * oddzielna, jasna kuchnia. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Superatrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem w budynku ul. Prowiantowej w Białymstoku Mieszkanie, po remoncie, czyste, pachnące świeżością. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania na wynajem położonego w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Młodych ul. Gruntowa 1. Piętro 2 ,blok 4 piętrowy z cegły , mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

659 000 zł51 m² 12 921,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe, z pięknym widokiem, blisko centrum miasta, przy ulicy Prowiantowej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze. Na powierzchnie 50,40 mkw. składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Młodych,Białystok

330 000 zł44 m² 7 482,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Poszukujesz ustawnego mieszkania z trzema pokojami lub inwestycji pod wynajem? Zapraszam! Chciałabym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o bardzo ciekawym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięstwa

Młodych,Białystok

1 400 zł30 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o pow. 29,5 mkw., otwarta przestrzeń, po remoncie kapitalnym, całkowicie wyposażona. 9 piętro, ul. Zwycięstwa, blisko centrum handlowego. Doskonale skomunikowane z pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Młodych,Białystok

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 50 m2, położonego na I piętrze w III piętrowej kamienicy. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

529 000 zł52 m² 10 193 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje | 51,9 m | Osiedle Młodych | Białystok Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 2 piętrze niskiego bloku z cegły (1998 r.) na lubianym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Choroszczańska

Młodych,Białystok

798 000 zł62 m² 12 975,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

- białystok, ul. Choroszczańska , 61 m - Wysoki standard, klimatyzacja, bez pcc Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Młodych,Białystok

473 500 zł47 m² 9 993,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***zadzwoń to idealne mieszkanie dla Ciebie*** nowa baaardzo atrakcyjna cena! Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 47,38 m2, usytuowanego na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Młodych,Białystok

699 000 zł56 m² 12 587,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nową ofertę mieszkania dostępnego tylko w Biurze nieruchomości. Teraz Nowa promocja - Brak Opłaty pcc przez Kupującego! Aż miło nam pochwalić się tak pięknym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młodych,Białystok

470 000 zł45 m² 10 547,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane jest na os. Młodych przy ul. Prowiantowej. Na powierzchnię 44,56 m składa się: - korytarz z szafą w zabudowie, - aneks kuchenny w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Marczuk,Białystok

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku na os. Marczuk przy ulicy Hetmańskiej. Mieszkanie położone na wysokim parterze w trzypiętrowym bloku z cegły, wybudowanym w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

339 000 zł38 m² 8 968,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 37,8 m przy ul. Gruntowej w zielonej, a jednocześnie centralnej części Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarska

Młodych,Białystok

539 000 zł52 m² 10 385,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 2 piętrze w niskim bloku z cegły na lubianym osiedlu Młodych w Białymstoku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prowiantowa

Młodych,Białystok

634 000 zł63 m² 10 063,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m, zlokalizowane na IV piętrze w VI-piętrowym bloku z cegły z 2008 roku. Atuty nieruchomości: * 2 balkony - jeden posiada duże drzwi przesuwne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

339 000 zł38 m² 8 968,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Młodych,Białystok

2 500 zł55 m² 45,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, w pełni umeblowane mieszkanie z dużym balkonem, idealne dla pary, studentów lub osób pracujących zdalnie. Znajduje się na 2. piętrze w zadbanym budynku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Asnyka

Młodych,Białystok

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o pow. 44m2 w Białymstoku, przy ul. Asnyka na os. Młodych. Lokal obustronny (północny-wschód/południowy-zachód) mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruntowa

Młodych,Białystok

349 000 zł38 m² 9 232,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Białystok

Młodych,Białystok

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

*** mieszkanie Z ogródkiem *** *** 2 pokoje *** *** blisko dworca *** Polecam funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze w niskim bloku z cegły na os.Młodych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij