dowolna

Mieszkania Białystok Osiedle Dziesięciny

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

199 000 zł38 m² 5 270,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie/ip/iv pow.37,76m/1995r/cegła na Dziesięcinach ul. Palmowa w zacisznej i spokojnej okolicy, mieszkanie jest po generalnym remoncie do wprowadzenia/dwustronne/blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajecia , wysoki standart , blisko przedszkole, rynek, dobre polaczenia Z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

179 000 zł47 m² 3 808,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo dobra lokalizacja. W bezpośrednim sąsiedztwie duży sklep spożywczy, bazarek, przystanki komunikacji miejskiej, przychodnia lekarska, szkoła i przedszkole. Mieszkanie nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

210 000 zł38 m² 5 561,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie pow. 37,76m/1995r/cegła/dwustronne z balkonem typu loggia. Mieszkanie jest po generalnym remoncie do wprowadzenia, składa się z 2 pokoi i oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

220 000 zł60 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania - bezpośrednio - mieszkanie własnościowe (akt notarialny) - brak jakichkolwiek prowizji. Mieszkanie bardzo przyjemne - ciche, jasne i ustawne. Łatwe do aranżacji dla nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

197 000 zł60 m² 3 272 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie położone na Osiedlu Dziesięciny. Mieszkanie o pow.60,2m2 usytuowane na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie do odświeżenia. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

259 000 zł85 m² 3 047,06 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Piękne, przestronne mieszkanie, po generalnym remoncie! Wnosisz meble i mieszkasz komfortowo! Wyposażone w komplet sprzętu agd -kuchnia elektryczna, szklana płyta gazowa,okap skośny szklany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

210 000 zł42 m² 5 060,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok na podwórko. Standard wykończenia: ściany - tynk, glazura; podłogi - mozaika, terakota; okna - drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

249 000 zł72 m² 3 458 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Czteropokojowe, przytulne mieszkanie o pow.72m2, usytuowane na piątym piętrze w budynku z windą, na Osiedlu Dziesięciny. Mieszkanie dwustronne, o funkcjonalnym rozkładzie: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

170 000 zł35 m² 4 815,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze w IV-piętrowym bloku z płyty na ulicy Jarzębinowej. Blisko centrum, w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

212 000 zł48 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w 3/4 usytuowane przy ul. Gajowej,zostaje zabudowa przedpokoju(2szafy-comandor)1- go pokoju i kuchni,balkon typu loggia,glazura,terakota w oddzielnym wc i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane całkowicie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

199 000 zł60 m² 3 289 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Dziesięciny. Lokal dwustronny, słoneczny: trzy niezależne pokoje, ustawna, widna kuchnia, łazienka, wc i przestronny przedpokój. Nowe okna. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,7m2, dwustronne. Funkcjonalny układ pomieszczeń - wszystkie dostępne z przedpokoju. Pokoje - mozaika na podłodze, ściany tapetowane Kuchnia - terakota na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszczynowa

Dziesięciny,Białystok

205 000 zł60 m² 3 416 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o pow.60m2 usytuowane na parterze( wysoki parter) w bloku z windą. Mieszkanie do delikatnego remontu. Trzy pokoje ( bez przechodnich), widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie w nowym (2008r) bloku z cegły, wysoki parter, ogrodzony teren wspólnoty mieszkaniowej, niskie opłaty czynszowe, atrakcyjna lokalizacja w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

800 zł42 m² 19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie umeblowane, lodówka, mikrofalówka cena 800 zł + czynsz ~250 zł + gaz i prąd

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kalinowa

Dziesięciny,Białystok

270 000 zł72 m² 3 713 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe położone na osiedlu Dziesięciny. Trzy pokoje niezależne, jeden połączony z aneksem kuchennym. Nowoczesna, jasna zabudowa kuchni. Na podłogach w pokojach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

199 000 zł60 m² 3 300,17 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sympatyczne zadbane mieszkanie 3 pokojowe w bloku z płyty. Na podłogach mozaika/panele ściany gładkie. W łazience i wc glazura i terakota. Pokoje przestronne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

95 000 zł26 m² 3 653,85 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie składa się z jednego pokoju,łazienki oraz kuchni. Dobra oferta pod wynajem lub też jako lokum dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

270 000 zł57 m² 4 736 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na osiedlu Dziesięciny w nowym budownictwie położone przy ulicy Palmowej. Spokojna, kameralna okolica. Doskonałe połączenie z centrum miasta. Mieszkanie posiada trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

185 000 zł37 m² 4 899 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie położone w bloku z cegły w spokojnej lokalizacji, z dala od ulicy głównej. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń. Mieszkanie dwustronne, słoneczne. Dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

193 000 zł35 m² 5 514 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Dziesięciny, położone w bloku z cegły z około 1995 roku. Mieszkanie po remoncie, nowe parkiety. Ściany malowane. Kuchnia z nowoczesną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

196 000 zł47 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, położone na osiedlu Dziesięciny. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w bloku 4- piętrowym z płyty. Mieszkanie po remoncie, kuchnia wykończona w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

1 700 zł74 m² 22,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże, 4 pokojowe mieszkanie (74 m2) przy ulicy Dziesięciny (os. Dziesięciny). Kuchnia, łazienka, duży balkon oraz 4 oddzielne pokoje w pełni umeblowane (w tym jeden duży pokój dla dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

153 000 zł37 m² 4 123 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o doskonałym rozkładzie, dwa pokoje położone na osiedlu Dziesięciny, ul.Porzeczkowej. Blok z płyty, położone na czwartym piętrze. Mieszkanie słoneczne, dwustronne. Utrzymane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 74 m2 przy ulicy Dziesięciny (os. Dziesięciny I). Kuchnia, łazienka, duży balkon oraz 4 oddzielne pokoje w pełni umeblowane (duży pokój dla dwóch osób). Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

200 000 zł48 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy przytulne i atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w bloku 4- piętrowym z płyty. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinowa

Dziesięciny,Białystok

137 000 zł32 m² 4 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis | Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w bardzo ładnej części osiedla Dziesięciny, przy ul. Kalinowej. Plac zabaw, fitness, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

200 000 zł59 m² 3 389,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O powierzchni 59 M2 na czwartym pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

223 000 zł60 m² 3 716,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! agencjom dziekujemy! Mieszkanie o powierzchni 60m2 na osiedlu Dziesięciny, zlokalizowane na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z płyty. Blok po odnowieniu elewacji, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

280 000 zł83 m² 3 361,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

:dodatkowy opis Mieszkanie po generalnym remoncie. Do wprowadzenia. Doskonały rozkład pomieszczeń. Wnętrze po całkowitej modernizacji. Wykończone wysokiej jakości materiałami. W kuchni nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszczynowa

Dziesięciny,Białystok

156 000 zł37 m² 4 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwa uwadza atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie położone w cichym zakątku osiedla Dziesięciny. Lokal zlokalizowany na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

750 zł50 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokoje umeblowane. Za całość 750zł plus światło i woda.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

420 zł59 m² 7,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój (ul:Jarzebinowa) spokojnej niepalącej studentce, uczennicy dziewczynie pracującej. Mieszkanie jest 3 pokojowe w pozostałych mieszkają 2 sympatyczne siostry;)pokój umeblowany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

155 000 zł34 m² 4 599,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: nowe budownictwo Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Balkon: loggia Ilość balkonów: 1 Rok budowy: 1997 Ilość pokoi: 1 Typ kuchni: oddzielna Typ łazienki: razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

260 000 zł56 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3-pokojowe mieszkanie. Rok budowy 1996, pustak. Mieszkanie posiada: nowa zabudowa w kuchni, łazienka wykończona, podłoga: łazienka, kuchnia, balkon (loggia)- terakota; na pozostałej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

277 000 zł59 m² 4 710,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: nowe budownictwo Plac zabaw: tak Dojazd: asfalt Winda: nie Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Piwnica [m2]: 5,00 Piwnica: tak Stan lokalu: do odświeżenia Okna: stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

207 000 zł60 m² 3 450 zł/m²