dowolna

Mieszkania Białystok Osiedle Dziesięciny

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

191 113 zł31 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Proponujemy lokal mieszkalny dwupokojowe nr M5 o powierzchni 31,33 m2 znajdujący się na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego z funkcją usługową powstającego na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

275 000 zł60 m² 4 606,37 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

*** Tylko u nas *** Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się na 8 piętrze w wieżowcu na osiedlu Dziesięciny. Mieszkanie jest zadbane i nie wymaga nagłych remontów. W cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

245 000 zł60 m² 4 070 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Białystok, mieszkanie na sprzedaż, dziesięciny, 60 m2, 3 pokoje. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 60 m2, położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny II,Białystok

359 000 zł56 m² 6 365,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Gajowej , osiedle Dziesięciny w Białymstoku. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze /z 3 bloku z cegły ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

248 000 zł60 m² 4 112,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

*** os.DZIESIĘCINY *** *** 3 POKOJE DLA RODZINY *** *** DO WŁASNEJ ARANŻACJI *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na VIII piętrze w bloku mieszkalnym z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

235 000 zł48 m² 4 906,05 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie położone na IV-tym piętrze w docieplonym bloku. Składa się ono z dwóch pokoi ( sypialnia i duży salon z balkonem ), osobnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny I

Dziesięciny I,Białystok

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulne, zadbane i jasne mieszkanie na parterze. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz korytarza. Do mieszkania przynależy piwnica. Blisko jest szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

253 997 zł59 m² 4 334,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,6m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Dziesięciny. Lokal mieści się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

287 188 zł47 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Proponujemy dwupokojowy lokal mieszkalny M10 o powierzchni 47,08 m2 znajdujący się na I piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego z funkcją usługową powstającego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinowa

Dziesięciny,Białystok

189 000 zł33 m² 5 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie położone w zacisznej enklawie, przy ul. Kalinowej w Białymstoku. Usytuowane na I pietrze, w 3 piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

281 000 zł57 m² 4 955,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

*** 3 niezależne pokoje *** os.DZIESIĘCINY *** *** W PEŁNI WYPOSAŻONE *** Oferujemy przytulne mieszkanie 3-pokojowe położone na trzecim piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

328 000 zł62 m² 5 273,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja! Polecamy do sprzedaży piękne mieszkanie 4-pok zlokalizowane na os. Dziesięciny przy ul. Gajowej. Lokal o pow. 62,20 m2 położony jest na III p w bloku czteropiętrowym z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kalinowa

Dziesięciny,Białystok

249 900 zł44 m² 5 731,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,6 m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy na osiedlu Dziesięciny. Lokal mieści się na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

287 188 zł47 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Proponujemy dwupokojowy lokal mieszkalny M20 o powierzchni 47,08 m2 znajdujący się na II piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego z funkcją usługową powstającego na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

365 000 zł55 m² 6 608,73 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Drbroker Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,23 m2 na sprzedaż w Białymstoku przy ulicy Dziesięciny. Lokal mieści się na parterze w 7 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

348 000 zł65 m² 5 324,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65,36 m2 zlokalizowane na paterze nowoczesnego budynku w trakcie realizacji. Lokal jest częścią inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

299 000 zł58 m² 5 165,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

*** 4 pokoje *** gotowe do wprowadzenia *** bez pcc*** Polecamy atrakcyjne nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe położone w wieżowcu na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Uwaga! Okazja - nowa cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

357 000 zł67 m² 5 299,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,36 m2 zlokalizowane na paterze nowoczesnego budynku w trakcie realizacji. Lokal jest częścią II etapu inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

250 000 zł66 m² 3 816,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z cegły. Składają się na nie 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, wc i korytarz. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

249 000 zł60 m² 4 170,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

*** po remoncie *** os.DZIESIĘCINY*** *** Z KLIMATYZACJĄ *** Polecamy ładne mieszkanie 3-pokojowe położone w bloku mieszkalnym z windą na os.Dziesięciny w Białymstoku. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

285 000 zł57 m² 5 026,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na os. Dziesięciny przy ul. Gajowej. Lokal o pow. 56,70 m2 usytuowany na III piętrze niskiego bloku z cegły. Funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

178 000 zł32 m² 5 510,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*ul. Dziesięciny* *zależy Ci na doskonałej infrastrukturze?* *szukasz mieszkania na niskim piętrze?* *to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie* Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

***oferta tylko W naszym biurze*** Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul. Jarzębinowej , osiedle Dziesięciny. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

249 000 zł59 m² 4 248,42 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Polecam mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 58,61 m2 lokalizowane na dziewiątym piętrze w wieżowcu wybudowanym w 1984 roku na osiedlu Dziesięciny. Budynek po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

249 000 zł59 m² 4 249,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Jarzębinowej na osiedlu Dziesięciny. Mieszkanie o powierzchni 58,6m2 znajduje się na dziewiątym piętrze w bloku z płyty po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

207 000 zł36 m² 5 671,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zapraszamy państwa na bezpłatną prezentację przytulnego 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w zacisznym i spokojnym miejscu osiedla Dziesięciny przy ul. Jarzębinowej. Dogodna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny II,Białystok

230 000 zł36 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie jest po generalnym remoncie! Standard wykończenia - nowe drzwi, malowane ściany, panele podłogowe, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

305 000 zł58 m² 5 291,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Polecam Państwu mieszkanie trzypokojowe położone na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym z cegły , wybudowanym w 2005 roku na osiedlu Dziesięciny. Blok po termomodernizacji, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne, 3 pokojowe na osiedlu Dziesięciny. Powierzchnia 60 m2 na I piętrze w bloku IV piętrowym przy ul. Hallera w Białymstoku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

***rezerwacja*** Mieszkanie w świetnej lokalizacji i świetnej cenie. 48 m2, trzecie piętro w bloku wyposażonym w windę. Na powierzchnię mieszkania składają się: - dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

210 000 zł60 m² 3 488 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Białystok, hallera, na sprzedaż mieszkanie, 3 pokoje, 60 m2. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie , o powierzchni 60m2, położone na VIII piętrze w XIX piętrowym bloku z płyty. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

390 000 zł61 m² 6 356,97 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

***jeśli szukasz trzech pokoi na niskim piętrze, to ta oferta jest dla Ciebie*** Polecam Państwu funkcjonalne, mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z windą z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

285 000 zł57 m² 5 026,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

299 000 zł58 m² 5 165,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Decydując się na zakup tego mieszkania do 15 maja tego roku, zapłacisz o 20 tysięcy mniej. Nie czekaj. Ta oferta jest już dostępna dla Ciebie. Polecam szczególnej uwadze ofertę przepięknego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Dziesięciny,Białystok

229 000 zł39 m² 5 871,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze, czteropiętrowego budynku znajdującego się przy ulicy Leszczynowej. Uwaga,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

299 000 zł58 m² 5 165,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Promocja! nowa niższa cena! Polecamy do sprzedaży komfortowe, piękne mieszkanie 4-pok zlokalizowane na os. Dziesięciny przy ul. Jarzębinowej. Lokal o pow. 57,88 m2 położony jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości "oferta" proponuje: mieszkanie o powierzchni 57,7 m2 położone w wysokim bloku na osiedlu Dziesięciny. Blok wyposażony w windę. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leszczynowa

Dziesięciny,Białystok

259 000 zł73 m² 3 552,81 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecamy Państwu rozkładowe mieszkanie idealne dla dużej rodziny! Mieszkanie położone jest na VI piętrze 7-piętrowego wieżowca przy ul. Leszczynowej, os. Dziesięciny. Blok z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

195 000 zł37 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację mieszkania! 2-pokoje - 36,60 m 2 , do wprowadzenia, os. Dziesięciny Mamy Państwu do zaoferowania na sprzedaż ustawne, bardzo słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oliwkowa

Dziesięciny,Białystok

1 700 zł70 m² 24,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwu mieszkanie przy ulicy Oliwkowej o powierzchni 69,97 m2 W skład lokalu wchodzą Dwie umeblowane sypialnie, kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt agd otwarta na dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

299 000 zł58 m² 5 165,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Okazja!do 15 maja promocyjna cena! 299000!oszczędzasz 30 000zł! Na sprzedaż atrakcyjnie wykończone mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 57,88 m2, położone na 10 piętrze w bloku.