dowolna

Mieszkania Białystok Osiedle Dziesięciny

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

405 000 zł72 m² 5 586,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o pokaźnej powierzchni 72,5m2 mieszczące się w wieżowcu przy ul. Hallera (osiedle Dziesięciny). Mieszkanie położone jest na 9 piętrze (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

359 000 zł60 m² 6 023,49 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Proponujemy mieszkanie położone na VII piętrze w 10 piętrowym budynku zlokalizowane na os. Dziesięciny przy ul. Gajowej. Na powierzchnię 59,6m2 składają się: duży pokój dzienny, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jarzębinowa

Dziesięciny,Białystok

349 000 zł60 m² 5 817 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Białystok, 3 pokoje, 60 m2, 9 piętro. Klimatyzacja. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60 m2, położone na 9 piętrze w wysokim bloku, os. Dziesięciny Przestrzeń mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

469 000 zł51 m² 9 269 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 50,60 mkw na 3 piętrze bloku z cegły wybudowanego w 2021 r. Na powierzchnię mieszkania składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

468 000 zł51 m² 9 249,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Meg Real Estate prezentuje komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m2 na sprzedaż na ulicy Generała Józefa Hallera w Białymstoku. Lokal mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

278 000 zł48 m² 5 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie na osiedlu Dziesięciny, ul. Gajowa. 2 samodzielne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka, oddzielnie wc, spory korytarz, mieszkanie dwustronne, balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porzeczkowa

Dziesięciny,Białystok

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

!rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Porzeczkowej na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość o powierzchni 48m2 znajduje się na ostatnim piętrze w bloku z docieplonej płyty. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

347 000 zł37 m² 9 302,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Układ: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (z którego można przejść na duży balkon 17,5m2), sypialni, łazienki i przedpokoju. Stan: idealny wyposażenie: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

319 000 zł48 m² 6 680,63 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

. *** tylko U nas ***

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

485 000 zł52 m² 9 327 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,36 m2 na 4 piętrze w bloku z windą z 2016 roku znajdującego się przy ul. Dziesięciny. W skład mieszkania wchodzą 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji osiedle Dziesięciny Gotowe do wprowadzenia.W super cenie 299 000. Wymienione okna i drzwi zewnętrzne.Na podłodze jesionowy parkiet świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórna

Dziesięciny,Białystok

289 000 zł47 m² 6 149 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym o powierzchni 47,6m2. W skład mieszkania wchodzą korytarz, trzy pokoje, kuchnia oraz oddzielna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

310 000 zł61 m² 5 081,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61m2 w Białymstoku, na os. Dziesięciny. Lokal nieprzechodni, dwustronny (południowo-zachodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

365 000 zł60 m² 6 033,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Słoneczne mieszkanie na popularnym osiedlu - tylko U nas! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dziesięciny, przy ulicy Gajowej 62. Nieruchomość o powierzchni 60,50m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

310 000 zł48 m² 6 485,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Układ: mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki i toalety, przedpokoju. Z salonu można przejść na duży i przestronny balkon. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

336 000 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam Państwu atrakcyjną 2 pokojową nieruchomość położoną na parterze przy ulicy Palmowej w Białymstoku. Na 42m2 składają się dwie sypialnie w tym jedna z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

384 900 zł58 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość zlokalizowana w Białymstoku na osiedlu Dziesięciny. Lokal składa się z 4 pokoi i jest po kapitalnym remoncie z wykorzystaniem materiałów z wyższej półki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

336 000 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42mkw, znajdujące się na parterze w trzypiętrowego bloku z cegły, przy ul.Palmowej. W skład nieruchomości wchodzą 2 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

306 000 zł48 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość o powierzchni 48 m2 składa się z trzech przestronnych sypialni (jednej wyjściem na balkon),kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

299 000 zł48 m² 6 203 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż do remontu trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na dziesięcinach z bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. W jego skład wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

336 000 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania położonego na osiedlu Dziesięciny przy ul. Palmowej. Nieruchomość usytuowana jest na parterze 3 piętrowego bloku z cegły z 1998 roku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

215 000 zł32 m² 6 719 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 32m2 położone na czwartym piętrze. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc, sypialni i korytarza. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

256 000 zł36 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

*** 2 niezależne pokoje *** *** os.DZIESIĘCINY *** *** II PIĘTRO *** Polecamy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na drugim piętrze w niskim bloku mieszkalnym na os.Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

245 000 zł36 m² 6 806 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Białystok, gajowa , 35.7m2 Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35.7m2, położone na III piętrze w 4 piętrowym bloku, przy ulicy Gajowej, na osiedlu Dziesięciny. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

336 000 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 na sprzedaż na ulicy Palmowej w Białymstoku. Lokal mieści się na parterze w 3 piętrowym budynku z 1998 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pigwowa

Dziesięciny I,Białystok

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe! Stylowe, jasne 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, parkingiem na osiedlu Oliwne Ogrody w Białymstoku! Rok budowy 2020 nowe (dotychczas niezamieszkałe przez nikogo) w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

285 000 zł36 m² 8 005,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Gajowej, os Dziesięciny w Białymstoku. Mieszkanie o powierzchni 35.6 m2, składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

317 000 zł60 m² 5 283,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,3 m2, położone na 4 piętrze czteropiętrowego budynku po termomodernizacji, os. Dziesięciny, ul. Palmowa. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

259 000 zł36 m² 7 194 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 36 mkw z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, położone na 2 piętrze czteropiętrowego budynku po termomodernizacji. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

285 000 zł48 m² 5 912,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość o powierzchni 48m2 składa się z dwóch przestronnych sypialni (jednej wyjściem na balkon), salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

1 700 zł54 m² 31,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Drbroker Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie 3-pokojowe o pow. 54,5m2 w Białymstoku, przy ulicy Hallera (os. Dziesięciny). Lokal mieści się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

299 900 zł60 m² 4 957,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Z wielka przyjemnością przedstawiam mieszkanie przy ulicy Kalinowej na osiedlu Dziesięciny. Powierzchnia mieszkania wynosi ponad 60m2, a składa się na nią: - salon (ok. 22m2) - dwie sypialnie (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Dziesięciny I,Białystok

320 000 zł48 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz przestronnego mieszkania, w które nie musisz jeszcze władować mnóstwa pieniędzy? To idealna oferta dla Ciebie! Dwustronne mieszkanie o metrażu 48.20m2 składa się z: - kuchni (~7m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Dziesięciny,Białystok

258 000 zł36 m² 7 226,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjne mieszkanie po remoncie Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność! oferta zarezerwowana! Polecamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

385 000 zł60 m² 6 385 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Białystok, 3 pokoje, 60,3 m2, 5 piętro - rezerwacja! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60,3 m2, położone na 5 piętrze w 10- cio piętrowym bloku, os. Dziesięciny Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

570 000 zł72 m² 7 968,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Proponujemy 3 - pokojowy lokal mieszkalny nr M6 o powierzchni 71,53 m2 znajdujący się na I piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego z funkcją usługową zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

447 000 zł72 m² 6 251,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Proponujemy 3 - pokojowy lokal mieszkalny nr M16 o powierzchni 71,53 m2 znajdujący się na II piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego z funkcją usługową zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesięciny

Dziesięciny,Białystok

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecam Państwu mieszkanie o pow. 48m 2 usytuowane w bloku po termomodernizacji z windą. Nieruchomość zlokalizowana na osiedlu Dziesięciny. Mieszkanie usytuowane jest na 7. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dziesięciny,Białystok

275 000 zł49 m² 5 658,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Dziesięciny. Świetny dojazd do centrum. W pobliżu bloku przychodnia, hipermarkety, szkoła podstawowa oraz punkty handlowo-usługowe. Przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hallera

Dziesięciny,Białystok

590 000 zł84 m² 6 982,25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

*** pakiet inwestycyjny *** *** 3 pokoje + 2 pokoje *** *** W podwyższonym standardzie *** Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone w budynku mieszkalnym z płyty z windą na.