dowolna

Lokale handlowo-usługowe Białystok - Baza ogłoszeń najmu i kupna

235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

235 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Centrum,Białystok

65,38 zł/m²65 m² 4 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferta wynajmu nowego lokalu użytkowego. Rynek pierwotny, termin oddania do użytku sierpień 2025. - powierzchnia 65 m2, parter - Sala główna 30 m2, pomieszczenie socjalne, zaplecze, toaleta, przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Białystok

Antoniuk,Białystok

34,35 zł/m²131 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy usytuowany na parterze w kompleksie handlowo - usługowym w Centrum Białegostoku. Dwa wejścia bezpośrednio z parkingu. Wysoki standard. Świetna lokalizacja. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Centrum,Białystok

50,63 zł/m²79 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem w doskonałej lokalizacji! Oferujemy do wynajęcia dwupoziomowy, przestronny lokal o powierzchni 79 m2, idealny pod salon kosmetyczny, biuro lub inne usługi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Skorupy,Białystok

3 030 000 zł440 m² 6 890 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży nowoczesnego budynku usługowego w Białymstoku. Powierzchnia użytkowa: 440 m2, pow. działki 460 m2. Nieruchomość idealnie łączyć może funkcje usługowo-handlowe wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Jaroszówka,Białystok

27 zł/m²220 m² 5 940 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni biurowo-usługowych 220m2 w dobrej cenie! Ładne pomieszczenia znajdujące się na I piętrze, możliwość dowolnej aranżacji, ewentualność zwiększenia metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Nowe Miasto,Białystok

2 200 000 zł245 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego w Białymstoku na poszukiwanym osiedlu Nowe Miasto. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, duży ruch pieszy, tętniące życiem osiedle. Świetna oferta inwestycyjna zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Centrum,Białystok

60 zł/m²80 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal w centrum Białegostoku. - świetna lokalizacja z dużym ruchem pieszych - Wysoki parter, wejście wewnętrzne w budynku - Powierzchnia 80 m2: sala główna plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Dobrze zaplanuj swój biznes już teraz! Rusza budowa nowego obiektu handlowego z lokalami do wynajęcia. Wydanie do użytku: III kwartał 2026, białystok. Świetna lokalizacja przy supermarkecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Wygoda,Białystok

40 zł/m²1 100 m² 44 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Obiekt parterowy, handlowo-Usługowy o powierzchni 1100 m2 w Białymstoku. W pełni gotowy do wynajęcia. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, duże natężenie ruchu, możliwość prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Centrum,Białystok

51,67 zł/m²150 m² 7 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal o powierzchni sali głównej 150 m2. Parter, wejście z ulicy, świetna lokalizacja w centrum miasta. Możliwość prowadzenia dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Centrum,Białystok

64,35 zł/m²54 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta wynajmu nowego lokalu użytkowego. - powierzchnia 54,39 m2, parter - Sala główna 28 m2, pomieszczenie magazynowe, socjalne, toaleta, przedsionek - Nowoczesne, funkcjonalne budownictwo - Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Wygoda,Białystok

59,67 zł/m²84 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjna oferta wynajmu nowoczesnego lokalu. Przestrzeń dostosowana do biura, usług lub działalności handlowej. - 2-poziomowy układ, wielkie przeszklenia, bardzo duże możliwości aranżacyjne. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Centrum,Białystok

55 zł/m²300 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia ładna powierzchnia 300m2 w ścisłym centrum Białegostoku: - parter 70 m2 -piętro 170 m2 -piwnica 60 m2 Całość połączona reprezentacyjnymi schodami. Piętro 170 m2 obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Centrum,Białystok

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal o pow. 36 m2 na sprzedaż. Okazja- dobra cena! - Powierzchnia 36 m2 - I piętro w budynku handlowo usługowym - 2 osobne gabinety (można połączyć w jeden) z umywalkami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Białystok

Skorupy,Białystok

38,46 zł/m²1 300 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Duża powierzchnia na wynajem. Dobre skomunikowanie z innymi częściami miasta. Możliwość wykończenia wnętrza według potrzeb. Możliwość wykonania 2 wind na potrzeby osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Antoniuk,Białystok

65,14 zł/m²72 m² 4 690 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy w Galerii Antoniuk Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 72 m2, zlokalizowany w Galerii Antoniuk - nowoczesnym obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Centrum,Białystok

30 zł/m²500 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu powierzchni handlowo-usługowo-biurowej w jednej kondygnacji na I piętrze od 170m2 do 500m2. Duże powierzchnie, centrum miasta, atrakcyjna cena! Własny parking, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Białystok

Zielone Wzgórza,Białystok

22,27 zł/m²90 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy (handel, usługi), dwupoziomowy z rampą, zlokalizowany się na osiedlu Zielone Wzgórza. Powierzchnia nieruchomości wynosi ok. 90 m2, na całość składa się: - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Białystok

Centrum,Białystok

38,50 zł/m²200 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta aktualna! Atrakcyjny lokal w centrum Białegostoku, świetna lokalizacja, powierzchnia 200 m2 w prestiżowej kamienicy, na którą składa się sala główna 150 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Centrum,Białystok

40,91 zł/m²110 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na wynajem lokal w samym centrum miasta z przeznaczeniem na handel, usługi lub biuro. Lokal znajduje się w prestiżowym nowoczesnym biurowcu. Położony jest na parterze. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Skorupy,Białystok

30,68 zł/m²440 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Oferta wynajmu z możliwością zakupu. Powierzchnia użytkowa: 440 m2, pow. działki 460 m2. Nieruchomość idealnie łączyć może funkcje usługowo-handlowe wraz z zagospodarowaniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Dziesięciny,Białystok

329 000 zł59 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego 59 m2, obecnie możliwość przejęcia gotowego sklepu. Lokal, jako odrębna nieruchomość, usytuowany na działce 175 m2 z dzierżawą wieczystą. Atrakcyjny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Starosielce,Białystok

19,94 zł/m²175 m² 3 490 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta wynajmu powierzchni 175m2 w odrębnym budynku tuż pod miastem. Samodzielny obiekt z własnym terenem, parkingiem, szybkim dojazdem. Budynek piętrowy, na który składają się: - parter: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Armii Krajowej

Leśna Dolina,Białystok

379 000 zł39 m² 9 619,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli szukasz funkcjonalnego lokalu gotowego do prowadzenia działalności handlowej, usługowej lub gastronomicznej ta oferta jest dla Ciebie. ***oferta idealna na twój biznes białystok, ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Podleśna

Białystok,podlaskie

65,22 zł/m²28 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Proponujemy Państwu na wynajem lokal komercyjny, który może być przeznaczony pod biuro, usługi bądź handel. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji przy ul. Podleśnej 3, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Wygoda,Białystok

25 zł/m²300 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecam Państwu do wynajęcia lokal usługowy położony na 1 piętrze budynku o wielofunkcyjnym przeznaczeniu: magazyn, produkcja, handel i usługi o powierzchni 300 m2. Obiekt mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Kawaleryjskie,Białystok

66,50 zł/m²200 m² 13 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta wynajmu nowego lokalu usługowego, o łącznej powierzchni około 210m2. Termin oddania do użytku: i kwartał 2025r. - bardzo atrakcyjna lokalizacja - niski parter z ładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Centrum,Białystok

65 zł/m²50 m² 3 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Bardzo atrakcyjny lokal, parter, w pełni wyposażony i gotowy do wejścia. Centrum Białegostoku. Idealny na gabinety medyczne, studio kosmetyczne, biura, kancelarię. Do wynajęcia są 2 odrębne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Ryska

Sienkiewicza,Białystok

980 000 zł94 m² 10 425,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecamy! Oferta sprzedaży lokalu użytkowego w samym centrum Białegostoku. Bardzo atrakcyjna lokalizacja przy głównej ulicy. Łąkowa - Ryska. Parter, powierzchnia 94 m2. Na przeciwko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Białystok

Nowe Miasto,Białystok

839 000 zł81 m² 10 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży lokalu na Nowym Mieście, w świetnej lokalizacji. Główna ulica, bardzo duży ruch, wejście prosto z chodnika. Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy na potrzeby własne, lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Białystok

Centrum,Białystok

652 680 zł54 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferta sprzedaży nowego lokalu użytkowego. - powierzchnia 54,39 m2, parter - Sala główna 28 m2, pomieszczenie magazynowe, socjalne, toaleta, przedsionek - Nowoczesne, funkcjonalne budownictwo - Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wyszyńskiego

Przydworcowe,Białystok

105 000 zł22 m² 4 772,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Północ oferuje na sprzedaż lokal użytkowy pow. 22m2 położony przy ul. Wyszyńskiego 2 w budynku Lider. Lokal znajduję się na piętrze budynku. Łazienka z wc na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Bema,Białystok

150 000 zł29 m² 5 172,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal usługowy mieszczący się w pawilonie handlowym przy ul. Kopernika w Białymstoku, idealny na prowadzenie różnorodnej działalności -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Białystok

Wygoda,Białystok

25 zł/m²300 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni całkowitej 300 m2, zlokalizowany na 1. piętrze budynku, posiadający oddzielne, niezależne wejście. To idealne miejsce dla firm poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Białystok

Centrum,Białystok

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Stołeczna

Centrum,Białystok

508 000 zł63 m² 8 089,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokal użytkowy na sprzedaż 62,8 m w dogodnej lokalizacji, ul. Stołeczna, centrum Białegostoku. Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 62,8 m , położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Młodych,Białystok

181,79 zł/m²77 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowa siedziba firmy z halą magazynową i pełnym zapleczem - Białystok, ul. Hetmańska Szukasz gotowego miejsca do prowadzenia biznesu w doskonałej lokalizacji? Mamy idealną ofertę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Mikołaja

Centrum,Białystok

51,36 zł/m²66 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Meg Real Estate prezentuje na wynajem przestronny lokal zlokalizowany w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Św. Mikołaja. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku usługowego sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pogodna

Nowe Miasto,Białystok

52,50 zł/m²60 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Meg Real Estae prezentuje do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 60 m2, zlokalizowany na II piętrze nowego budynku usługowego przy ul. Pogodnej. Lokal wykończony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Stołeczna

Centrum,Białystok

208 000 zł26 m² 8 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 25,60 m , położony na parterze budynku, z bezpośrednim wejściem z chodnika. Lokal znajduje się na poziomie 0, co zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Białystok

Przydworcowe,Białystok

31,08 zł/m²933 m² 29 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Wysoki lokal usługowy w pobliżu centrum Białegostoku. Proponujemy do Najmu lokal o powierzchni 933 mkw. Lokal położony jest na parterze w budynku o charakterze usługowym. Przed.