Biuro, ul. Piastowska

Piastowska, Piasta, Białystok, podlaskie

  • 57,65 zł/m²
  • 255 m²
  • 14 700 zł

Zdjęcie

Beniamin Michało...

Skontaktuj się

Biuro, ul. Piastowska

Piastowska, Piasta, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

57,65 zł/m²

255 m²

14 700 zł

Biuro, ul. Piastowska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

57,65 zł/m² 255 m² 14 700 zł

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
7

Pomieszczenia:

7

Parking:

własny parking

Rodzaj wejścia:

z klatki schodowej

Rodzaj budynku:

biurowiec

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 14 700 zł (57,65 zł/m²)
  • Dostępny: maj 2026
  • Charakterystyka lokalu: 255 m², 7 pomieszczeń
  •   wejście z klatki schodowej, witryna
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 2/2
  • Budynek: biurowiec
  • Media: woda; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: własny parking

Lokalizacja

Opis nieruchomości

*** LOKAL BIUROWY *** os. Piasta ***

1. Lokal użytkowy przeznaczony przeznaczony na działalność biurową, Białystok, os. Piasta.

2. Lokal położony na drugim piętrze budynku biurowego.

3. Na powierzchni 255 znajdują się: cztery pomieszczenie biurowe, trzy gabinety, pomieszczenie socjalne - kuchnia, trzy niezależne łazienki, hall.
Lokal klimatyzowany, dwustronny-rozkładowy z wewnętrznym korytarzem. (...)

Agent

Beniamin Michałowski

882 147...

882 147 777

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

882 147...

882 147 777

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy