Biuro Białystok
Jaroszówka, Białystok, podlaskie
- 62,50 zł/m²
- 16 m²
- 1 000 zł
Joanna Perkowska
Skontaktuj się
Biuro Białystok
Jaroszówka, Białystok, podlaskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Biuro Białystok
Zaktualizowane: 14 maja 2026
62,50 zł/m² 16 m² 1 000 zł
biurowe
1
-
z ulicy
biurowiec
Zobacz na mapie
Przeznaczenie:
biurowePomieszczenia:
1Parking:
-Rodzaj wejścia:
z ulicyRodzaj budynku:
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 000 zł (62,50 zł/m²)
- Dostępny: do uzgodnienia
- Forma własności: własność
- Charakterystyka lokalu: 16 m², 1 pomieszczenie; stan: bardzo dobry
- wejście z ulicy
- okna: nowe / wymienione, plastikowe
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/1, jednopoziomowe
- Budynek: biurowiec
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 1-krotność czynszu
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon
- Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych
- Źródło: biuro nieruchomości: Domena Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: LW-10105
Lokalizacja
- Adres: Jaroszówka, Białystok, podlaskie
- Otoczenie: ruchliwa ulica
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
*** POWIERZCHNIA BIUROWO-USŁUGOWA ***
*** os.JAROSZÓWKA ***
Polecam do wynajmu lokal biurowo-usługowy zlokalizowany na pierwszym piętrze w budynku na os.Jaroszówka w Białymstoku.
Budynek w dobrym standardzie usytuowany w dogodnej lokalizacji z łatwym dostępem dla klientów . Parking w pobliżu na ulicy.
Lokal o metrażu 16m2 stanowi 1 pomieszczenia. Toaleta ogólnodostępna na korytarzu. (...)
570 001...
570 001 214