Biuro Białystok

Młodych, Białystok, podlaskie

  • 30,21 zł/m²
  • 96 m²
  • 2 900 zł

Zdjęcie

Joanna Perkowska

Skontaktuj się

Biuro Białystok

Młodych, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

30,21 zł/m²

96 m²

2 900 zł

Biuro Białystok

Zaktualizowane: 13 maja 2026

30,21 zł/m² 96 m² 2 900 zł

Przeznaczenie:
biurowe
Pomieszczenia:
5

Pomieszczenia:

5

Parking:

własny parking

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 900 zł (30,21 zł/m²)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 96 m², 5 pomieszczeń, 1 łazienka; stan: dobry
  •   wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe
  •   przeznaczenie biurowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 1-krotność czynszu
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telefon
  • Bezpieczeństwo: alarm
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: Domena Nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: LW-10104

Lokalizacja

Opis nieruchomości

*** LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWY ***

*** Z PARKINGIEM ***

*** PARTER ***

*** WEJŚCIE OD ULICY ***

Polecamy funkcjonalny lokal usługowo-handlowy zlokalizowany na parterze budynku na os.Młodych w Białymstoku.

Dobra lokalizacja - nieruchomość usytuowana przy ruchliwej ulicy z witrynami. Lokal posiada 2 niezależne wejścia , wyposażony jest w instalację alarmową. (...)

Agent

Joanna Perkowska

570 001...

570 001 214

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Perkowska

570 001...

570 001 214

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.