Lokal handlowy Białystok

Fasty, Białystok, podlaskie

  • 61,25 zł/m²
  • 80 m²
  • 4 900 zł

Zdjęcie

Piotr Zawadzki

Skontaktuj się

Lokal handlowy Białystok

Fasty, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
5 kwietnia 2026

61,25 zł/m²

80 m²

4 900 zł

Lokal handlowy Białystok

Zaktualizowane: 5 kwietnia 2026

61,25 zł/m² 80 m² 4 900 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
4

Pomieszczenia:

4

Parking:

garaż wolnostojący

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 900 zł (61,25 zł/m²)
  • Dostępny: styczeń 2026
  • Charakterystyka lokalu: 80 m², 4 pomieszczenia; stan: bardzo dobry
  •   wejście z ulicy
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1, dwupoziomowe
  • Budynek: budynek wolnostojący; rok budowy: 2024
  • Opłaty uzupełniające: 500 zł
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 05.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 936080

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

Do wynajęcia lokal. Cena 4.900zł netto/miesiąc. 80m2

Nowy, nie użytkowany wcześniej.
Woda ze studni- pompa, ogrzewanie- pellet, szambo, 400v.
Garaż w bryle budynku. Dwie wysokie automatyczne bramy umożliwiają wjazd wysokim pojazdom typu bus.
Korytarz, pomieszczenie biurowe, łazienka, pom. (...)

Agent

Piotr Zawadzki

883 715...

883 715 388

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

883 715...

883 715 388

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.