dowolna

Działki Białystok Osiedle Nowe Miasto

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

786 000 zł1 908 m² 411,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

:dodatkowe informacje Zagosp. działki: niezagospodarowana Kształt działki: trapez :dodatkowy opis Działka przemysłowa położona w atrakcyjnej lokalizacji, niedaleko centrum Białegostoku. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Kopernika

Bażantarnia,Białystok

3 101 023 zł5 177 m² 599 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna w Białymstoku o atrakcyjnym położeniu w sąsiedztwie Urzędu Celnego, wielu hurtowni i zakładów produkcyjnych; 2km od Auchan, 1,5km od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Białystok

269 000 zł610 m² 440,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka o pow. 610 m2, zaciszne położenie, górka, media polecam na dom lub lokatę, możliwość pobudowania szeregówki lub bliźniaka opiekun oferty R.