Działka inwestycyjna, ul. Tkacka

Tkacka, Bacieczki, Białystok, podlaskie

  • 2 200 000 zł
  • 10 180 m²
  • 216,11 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Tarnogórs...

Skontaktuj się

Działka inwestycyjna, ul. Tkacka

Tkacka, Bacieczki, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

2 200 000 zł

10 180 m²

216,11 zł/m²

Działka inwestycyjna, ul. Tkacka

Zaktualizowane: 20 maja 2026

2 200 000 zł 10 180 m² 216,11 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 2 200 000 zł (216,11 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: inwestycyjna, 10 180 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, pusta
  • Źródło: biuro nieruchomości: Alter Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: ALT-GS-1446

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIAŁKA INWESTYCYJNA 1,0180 HA - BIAŁYSTOK, BACIECZKI (UL. TKACKA)

Na sprzedaż wyjątkowy grunt inwestycyjny z ogromnym potencjałem komercyjnym, objęty aktualnym MPZP. Idealna lokalizacja pod wielkopowierzchniowy obiekt handlowy ( powyżej 2000 m² ), usługi lub produkcję.

Istnieje również możliwość zakupu sąsiedniej działki o powierzchni 0,5705 ha (szczegóły na dole oferty). (...)

Agent

Joanna Tarnogórska

502 764...

502 764 333

502 764 333

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Tarnogórska

502 764...

502 764 333

502 764 333

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Tarnogórska

Zostaw telefon, oddzwonimy