dowolna

Domy Białystok – Oferty sprzedaży i najmu domów na Podlasiu

243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

243 ogłoszenia

1 590 000 zł244,60 m² 6 500,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 273 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący z 2000 roku, usytuowany na działce o powierzchni 1273 m w kształcie prostokąta. Dom położony od jednej z głowniejszych ulic osiedla Pieczurki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł156 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

***zamieszkaj we własnym domu W zabudowie szeregowej*** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

73 000 zł32 m² 2 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:340 m²

Polecamy nieruchomość rod znajdującą się na terenie Ogródków Działkowych Jaroszówka. Działka o powierzchni 340m2 zabudowana domem murowanym o powierzchni 32m2. Dom posiada trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł120 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom, który (za chwilę) pokochasz! Białystok, zawady 6 nowych bliźniaków w budowie - ale spokojnie, zanim zdążysz się zdecydować, będą prawie gotowe! Wyobraź sobie: małe osiedle, sielska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

840 000 zł514,87 m² 1 631,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom z potencjałem - Zaścianki, jeśli szukasz domu z dużą przestrzenią, w spokojnej lokalizacji, z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

3 380 000 zł720 m² 4 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Po więcej zdjęć dobrej jakości zapraszamy na naszą stronę -
-720m2-bialystok/6456428 Ekskluzywna rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

867 000 zł114 m² 7 605,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą najnowszą inwestycją deweloperską kwitnące ogrody dojlidzkie! Inwestycja polega na budowie 16 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 114 do 149.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Dom z ogromnym potencjałem na prestiżowym osiedlu Mickiewicza w Białymstoku Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 200 m (pow. użytkowa ok. 160.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł148,53 m² 6 052,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł120 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Dom wolnostojący 120 m | Białystok Starosielce | Oferta biura nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 120 m , zlokalizowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł220 m² 3 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szukasz solidnego, przestronnego domu, który urządzisz po swojemu? Ten bliźniak przy ul. Kosmicznej to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń i jednocześnie dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł100 m² 6 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:132 m²

Nowoczesny bliźniak z ogrodem Twój azyl na Dziesięcinach II Wyobraź sobie dom, który łączy miejską wygodę z kojącym spokojem zielonej okolicy. Ta kameralna inwestycja to zaledwie cztery.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł350 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia dom z garażami w bryle budynku w spokojnej okolicy nieopodal ch Auchan przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku - idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 000 zł85,70 m² 9 066,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej ul. Baranowicka 134, białystok Na sprzedaż cztery nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Baranowickiej 134 w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 000 zł916,60 m² 3 763,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 174 m²

* luksusowa rezydencja na obrzeżach Białegostoku * Przedstawiamy wyjątkową rezydencję w stanie deweloperskim, zlokalizowaną na obrzeżach Białegostoku, w malowniczej miejscowości Nowodworce.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł262 m² 7 595,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:955 m²

Na sprzedaż przestronny i solidnie wybudowany dom jednorodzinny z 2005 roku o powierzchni użytkowej 234,7 m . Budynek jest podpiwniczony oraz posiada użytkowy strych o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł110 m² 6 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż wolnostojący, murowany dom z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku na spokojnym osiedlu Mickiewicza, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł130,40 m² 7 661,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:296 m²

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł218,20 m² 4 124,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przedstawiam Państwu ten wyjątkowy dom o powierzchni 218 m , który znajduje się w spokojnej okolicy (os. Wygoda) przy ul. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku. To prawdziwa gratka dla.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł190 m² 4 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:805 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji - na spokojnym i cichym osiedlu Wygoda. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł162 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do wynajęcia od 1 maja 2026r. dom w zabudowie szeregowej - segment środkowy. Od frontu podjazd na dwa auta i garaż w bryle budynku, po drugiej stronie własny ogródek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł263,50 m² 6 034,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:541 m²

Dom z klimatem na osiedlu Wygoda - przestrzeń, cisza i bliskość miasta Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 263 m (174 m użytkowej), położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:774 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego z lat 80-tych, usytuowanego w spokojnej i cichej okolicy na os. Młodych w Białymstoku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł188 m² 10 265,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy, wolnostojący dom położony w Dojlidach Górnych zaledwie kilka km od centrum Białegostoku. Szukasz spokoju i kontaktu z naturą? Ten dom jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł147 m² 5 435,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej os. Bagnówka tylko 6 m do centrum Białegostoku. Segment 1: powierzchnia całkowita - 143 m , użytkowa 96,8 m Ogródek - 60 m Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł280 m² 10 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiej rezydencji jednorodzinnej, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Białegostoku - na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł143 m² 6 986,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Dom szeregowy pod klucz. Solidne,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł180 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:430 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł150,44 m² 7 969,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł80 m² 16 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:80 m²

***kamienica W ścisłym centrum białegostoku*** Do sprzedaży nieruchomość w centrum Białegostoku * Budynek ulokowany na zamkniętym dziedzińcu oddzielonym od bezpośredniego hałasu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł324,70 m² 4 924,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

| tylko u nas! Cena do negocjacji! Atrakcyjny dom wolno stojący na równie atrakcyjnej działce świetne zlokalizowany. Osiedle domów jednorodzinnych Pietrasze z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł96,35 m² 8 199,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż nowoczesna szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł94 m² 9 882,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy w zabudowie grupowej w budynku składającym się z 4 segmentów o powierzchni 94 m2 na działkach od 250 m2 do 310 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Piętro bez skosów. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 000 zł115,60 m² 3 702,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy kompleksową pomoc przy zamianie mieszkania na dom: pomożemy Ci sprzedać obecne mieszkanie Znajdziemy odpowiednią działkę pod budowę domu Zrealizujemy cały proces - od A do Z -.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom szeregowy skrajny segment do wynajęcia | Białystok, ul. Wiewiórcza | Osiedle zamknięte Do wynajęcia przestronny skrajny segment domu szeregowego położony na zamkniętym osiedlu w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł152 m² 7 361,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:190 m²

Polecam nieruchomość położoną na lubianej dzielnicy Dziesięciny wśród zabudowy jednorodzinnej. Energooszczędny dom szeregowy wybudowany i oddany do użytku w 2018 roku znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł195 m² 5 020,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Przestronny dom szeregowy w Białymstoku - jakość, której możesz zaufać Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 195.