dowolna

Domy Białystok – Oferty sprzedaży i najmu domów na Podlasiu

243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroszówka,Białystok

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:326 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliżniaczej o powierzchni 250 m2, położony w Białymstoku na os. Jaroszówka. Dom przeszedł gruntowny remont, wnętrze zaprojektowano nowocześnie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

1 070 000 zł160 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na os. Dojlidy Górne. Na powierzchnię 160 m składa się parter oraz dwa piętra. Na parterze znajduje się: - korytarz, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

979 000 zł140 m² 6 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Zaściankach gm. Supraśl. Na powierzchnię 140 m składa się parter, piętro i poddasze. Na parterze znajduje się: - korytarz, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Starosielce,Białystok

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom zlokalizowany jest w Białymstoku na os. Strosielce. Na działce o powierzchni 552 m usytuowany jest drewniany dom o pow. 60 m oraz domek letniskowy o powierzchni 25 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

685 000 zł90 m² 7 594,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** dom W cenie mieszkania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom jednorodzinne w zabudowie szeregowej - szereg środkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

1 079 000 zł165 m² 6 539,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż dom o pow. 165 m2 /białystok/ Jaroszówka/ - dom do zamieszkania - pow. działki 680 m2 - 2 kondygnacje - Rok budowy 2022 Parter składa się z : -przestronny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przytorowa

Białostoczek,Białystok

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:756 m²

Działka z drewnianym domem niedaleko centrum Białegostoku - tylko U nas! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działki z drewnianym domem, zlokalizowanej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Jaroszówka,Białystok

5 800 zł280 m² 20,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferuję Państwu na wynajem przestronny dom z ogrodem o powierzchni 280m2 położony w spokojnej dzielnicy miasta na os. Wyżyny. Prezentowana nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Celownicza

Bema,Białystok

919 000 zł68 m² 13 596,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego w stanie deweloperskim na działce 600 m2 w Białymstoku (osiedle : Bema, ul. Celownicza). Najważniejsze parametry działki : kształt :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Skorupy,Białystok

1 150 000 zł125 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości o unikalnych cechach: I. Budynek mieszkalny jednokondygnacyjny z poddaszem mieszkalnym o powierzchni 130 m2 II. Garaż murowany przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rećki

Białystok,podlaskie

629 000 zł104 m² 6 048,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszamy na naszą stronę: solidster .pl O inwestycji Oferujemy Państwu wyjątkowe domy w zabudowie bliźniaczej położone w malowniczym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Plażowa

Skorupy,Białystok

430 000 zł80 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż dom wolno stojący zlokalizowany przy ulicy Plażowej, na osiedlu Skorupy. kontakt do opiekuna oferty: budynek murowany o powierzchni ok. 80 m 2, znajdujący się na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

989 000 zł155 m² 6 368,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** gotowy do wydania *** *** dojlidy górne *** Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie do wykończenia zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Dojlidy,Białystok

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Tylko u nas! Ładny dom jednorodzinny wolnostojący, podpiwniczony, zmodernizowany pod koniec lat 80-tych. Dom położony jest w bardzo dobrej lokalizacji, świetnie skomunikowanej z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Skorupy,Białystok

630 000 zł100 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Tylko w Biurze Premium! Premium Nieruchomości Prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony na osiedlu Skorupy. Powierzchnia domu wynosi około 73 m2 plus poddasze na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zwierzyniecka

Mickiewicza,Białystok

6 300 zł126 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu atrakcyjnej szeregówki położonej w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Zwierzynieckiej w Białymstoku. Dane nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bagnówka,Białystok

760 000 zł161 m² 4 720,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** stan surowy zamknięty *** *** piętro bez skosów *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wydmowa

Białystok,podlaskie

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego, wolnostojącego domu o powierzchni 150 m , położonego na przestronnej działce o wielkości 620 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Motyla

Dojlidy Górne,Białystok

679 000 zł90 m² 7 527,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Białystok

Nowe Miasto,Białystok

628 000 zł130 m² 4 830,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:263 m²

Zapraszamy na stronę internetową inwestycji oraz do śledzenia nas na facebooku: strona: www,urocze,eu Facebook: tiny.cc/jpchvz Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub chcesz cieszyć się dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Mickiewicza,Białystok

1 399 000 zł148 m² 9 452,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

*** dom W mieście *** *** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** Polecamy dom jednorodzinny typu bliźniak w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane w blisko Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiślana

Jaroszówka,Białystok

860 000 zł220 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:478 m²

Osiedle Jaroszówka, ulica Wiślana - dom jednorodzinny na sprzedaż! Nowa oferta Biura Nieruchomości In-Home, to bardzo zadbana nieruchomość, którą wyróżnia jakość wykonania i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Białystok,podlaskie

729 000 zł76 m² 9 574,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Nowoczesne osiedle składające się z 3 domów w zabudowie szeregowej oraz 4 domów w zabudowie bliźniaczej. Razem 19 segmentów mieszkalnych. Wysoki standard wykonania, energooszczędność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jaroszówka,Białystok

1 390 000 zł268 m² 9 215,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany jest na osiedlu Jaroszówka, na działce o powierzchni 480 m . Na powierzchnię 267,7 m składa się parter, 2 piętra oraz piwnica. Na parterze znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Motyla

Dojlidy Górne,Białystok

679 000 zł90 m² 7 527,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Starosielce,Białystok

599 000 zł220 m² 2 726,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:376 m²

Rezerwacja oferta Z kaluzulą wyłaczności - dostępna tylko w naszym biurze Unikalna okazja - Dom w zabudowie bliźniaczej do własnej aranżacji w Białymstoku na Osiedlu Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Motyla

Dojlidy Górne,Białystok

679 000 zł90 m² 7 527,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Skorupy,Białystok

1 079 000 zł107 m² 10 122 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Prezentujemy Państwu dom w w stanie deweloperskim, który z pewnością spełnia wszystkie oczekiwania rodziny z dziećmi. Przewidywany termin oddania domu do użytku to koniec października.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wczasowa

Skorupy,Białystok

729 000 zł140 m² 5 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:586 m²

!rezerwacja! Prezentuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, położony w Białymstoku, na Osiedlu Skorupy. Dom ma powierzchnię ok 140 m2 , położony jest na działce o areale 586 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Motyla

Dojlidy Górne,Białystok

679 000 zł90 m² 7 527,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bagnówka,Białystok

760 000 zł161 m² 4 720,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawady

Zawady,Białystok

929 000 zł110 m² 8 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Meg Real Estate prezentuje klimatyczny dom wolnostojący zlokalizowany na popularnym osiedlu Zawady w północno-zachodniej części Białegostoku. To niewątpliwe miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Motyla

Dojlidy Górne,Białystok

679 000 zł90 m² 7 527,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Starosielce,Białystok

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Zapraszamy na dzień pokazowy 17 lutego, sobota w godz. 11:00-17:00. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w celu umówienia konkretnej godziny. Prezentujemy Państwu przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Młodych,Białystok

3 999 zł110 m² 36,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Drbroker Nieruchomości zaprasza do wynajmu domu o powierzchni 110m2 w Białymstoku na działce o powierzchni 500 m2. Dom jest odremontowany, dwupiętrowy, z garażem, przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Skorupy,Białystok

849 000 zł100 m² 8 447,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim usytuowany na działce o powierzchni 606 m , zlokalizowany na os. Skorupy bardzo blisko centrum Białegostoku. Działka jest ogrodzona metalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Portugalska

Starosielce,Białystok

979 000 zł130 m² 7 530,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:204 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej segment środkowy o powierzchowni użytkowej 110m2 z garażem i kotłownią łącznie 130 m2 na działce o pow. 204 m2 zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bagnówka,Białystok

760 000 zł161 m² 4 720,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Białystok

Nowe Miasto,Białystok

1 700 000 zł288 m² 5 902,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 053 m²

Do sprzedaży budynek mieszkalny dwurodzinny w zabudowie bliźniaczej w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku nieopodal terenów zielonych. Rok budowy 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Centrum,Białystok

1 737 000 zł154 m² 11 279,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o pow. 154m2 w Krupnikach w bliskiej odległości od Białegostoku. Dom z 2020 roku z garażem na dwa auta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Motyla

Dojlidy Górne,Białystok

679 000 zł90 m² 7 527,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²