dowolna

Domy z garażem Białystok - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niemeńska

Jaroszówka,Białystok

739 000 zł240 m² 3 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:240 m²

***jeżeli szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu w spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie!*** tylko W naszym biurze oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kajki

Skorupy,Białystok

799 000 zł197 m² 4 059,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Skorupy do zamieszkania lub odświeżenia. Dwupiętrowy dom o powierzchni użytkowej 196,82 m , usytuowany na działce 470 m w atrakcyjnej lokalizacji Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Zawady,Białystok

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

*** szereg skrajny *** *** zawady *** *** piętro bez skosów *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane w Białymstoku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

2 200 000 zł176 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaz dom drewniany szkieletowy wykonany w technologii Kanadyjskiej. Rok budowy 2015. Lacznie 7 pokoi, dwie lazienki, garderoba. Trzy lata temu zostal profesjonalnie wypiaskowany, pomalowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sitarska

Białostoczek,Białystok

890 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż dom z dużym potencjałem ul. Sitarska, białystok Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej i spokojnej części miasta przy ul. Sitarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Jaroszówka,Białystok

1 150 000 zł141 m² 8 167,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Inwestycja ,radosna, zlokalizowana jest przy ul. Radosnej na osiedlu Pietrasze-Jaroszówka w Białymstoku. Rynek pierwotny. Otoczenie jednorodzinną zabudową podkreśla kameralną atmosferę tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cementowa

Nowe Miasto,Białystok

1 680 000 zł214 m² 7 850,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowoczesny Dom z Dużą Działką + Mieszkanie / Biuro Białystok Nowe Miasto czeka na Ciebie! Marzysz o domu, który łączy nowoczesność, przestrzeń i wygodę? Ten wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Dojlidy Górne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

6 000 zł126 m² 47,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** wydoki standard*** ***piękny ogród *** *** halickie k.BIAŁEGOSTOKU *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej położony na obrzeżach Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bazyliowa

Dojlidy Górne,Białystok

1 150 000 zł171 m² 6 728,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 170,92 m , położony w prestiżowej i zielonej części Dojlid. Nieruchomość dla wymagającego klienta, ceniącego nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciołkowskiego

Dojlidy,Białystok

1 250 000 zł142 m² 8 805,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Skrajny segment szeregówki z garażem | Białystok, ul. Ciołkowskiego | 142 m2 | Gotowy do zamieszkania Wprowadzasz się i mieszkasz! Zero remontu, zero dokańczania, zero niespodzianek.! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Wygoda,Białystok

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chłodna

Zawady,Białystok

1 800 000 zł238 m² 6 932,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny pięknie wykończony dom wolnostojący na ulicy Chłodnej osiedle Zawady. Głównym atutem nieruchomości jest jej położenie - bardzo cicha i malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bagnówka,Białystok

799 000 zł147 m² 5 435,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej os. Bagnówka tylko 6 m do centrum Białegostoku. Segment 1: powierzchnia całkowita - 143 m , użytkowa 96,8 m Ogródek - 60 m Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Produkcyjna

Bacieczki,Białystok

5 000 000 zł438 m² 11 406,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 950 m²

Przedstawiam na sprzedaż wygodny, duży i świetnie wyposażony dom w cichej, zielonej okolicy. Wśród natury, blisko centrum miasta. Widok z okiem robi niesamowite wrażenie. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwiazdkowa

Jaroszówka,Białystok

989 997 zł189 m² 5 238,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 242m2 w Nowodworcach przy samej granicy Białegostoku. Dom z 2004 roku z garażem na dwa auta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wysoki Stoczek,Białystok

1 099 000 zł296 m² 3 712,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowa oferta z klauzulą wyłączności! Zapraszamy na prezentację i do współpracy. Jeżeli marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ukraińska

Starosielce,Białystok

1 199 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Rodzinny bliźniak z ogrodem - wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja, opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni 135 m2, wybudowany w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

*** os.JAROSZÓWKA *** *** DUŻA DZIAŁKA 598m2 *** *** DO REMONTU *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Jaroszówka w Białymstoku. Oferta W przygotowaniu - zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

825 000 zł131 m² 6 297,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:643 m²

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej i spokojnej części Białegostoku na osiedlu Dojlidy Górne. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Słoneczny Stok,Białystok

3 380 000 zł600 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Prezentujemy do sprzedaży duży wygodny dom znajdujący się w Białystoku na osiedlu Słoneczny Stok, który z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Ta imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Boboli

Starosielce,Białystok

3 500 000 zł404 m² 8 663,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 989 m²

Prezentujemy do sprzedaży duży wygodny dom znajdujący się w okolicy ul. Boboli w Białymstoku, który z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Ta imponująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Wygoda,Białystok

1 450 000 zł208 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Zapraszamy Cię do wyjątkowego domu, który łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesność i ciepło rodzinnego ogniska. To nie tylko 208 m przemyślanej przestrzeni to azyl, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łagodna

Wysoki Stoczek,Białystok

2 500 000 zł630 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:442 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy doskonała inwestycja! Cena do negocjacji. Atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 630 m , położony na działce 442 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa

Mickiewicza,Białystok

1 390 000 zł169 m² 8 224,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy, ale jednak blisko centrum. Zapraszamy do zapoznania się z tą nietuzinkową ofertą. Dom po gruntownej przebudowie został podzielony na 2 niezależne apartamenty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Wygoda,Białystok

1 249 000 zł150 m² 8 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

947 000 zł149 m² 6 342,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Oferujemy do sprzedaży segment B4 w inwestycji "kwitnące Ogrody Dojlidzkie" składającej się z 16 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, niepodpiwniczonych w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

2 080 000 zł246 m² 8 455,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

*** ekskluzywny dom wolnostojący *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** PIĘKNY OGRÓD *** Polecamy wyjątkowy dom wolnostojący z 2004 roku , zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Jaroszówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bagnowska

Wygoda,Białystok

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:285 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom w dzielnicy Wygoda przy ul. Bagnowskiej. Drewniany dom o pow. zabudowy 52 m i użytkowej ok. 42 m2 wybudowano w latach 60 tych. Częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korzeniowskiego

Skorupy,Białystok

1 085 800 zł181 m² 5 998,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 181 m2 w Zaściankach, przy samej granicy Białegostoku. Dom z 2007 roku, z garażem na 3 auta (w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Wysoki Stoczek,Białystok

5 800 zł145 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:368 m²

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalną nieruchomość do wynajęcia, zlokalizowaną na osiedlu domów szeregowych Wysoki Stoczek, której atutem jest zagospodarowany ogródek. Szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bagnówka,Białystok

1 899 000 zł382 m² 4 977,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:785 m²

Gotowy biznes w Białymstoku - wysoki i udokumentowany roi nowa cena! Obniżka o 100 000 zł z 1 999 000 zł na 1 899 000 zł hostel pracowniczy / kwatery pracownicze Działający,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Dziesięciny,Białystok

1 119 000 zł240 m² 4 662,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Polecam ofertę klimatycznego domu położonego w spokojnej części osiedla Dziesięciny w Białymstoku, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dom w zabudowie szeregowej- skrajny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Wygoda,Białystok

1 450 000 zł208 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Oferta prywatna. Sprzedam dom jednorodzinny energooszczędny, wolnostojący. Ogrzewanie pompą ciepła powietrze Rotaberg o mocy 12 kw. Na dachu znajdują się panele fotowoltaiczne o mocy 9 kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bagnówka,Białystok

2 950 000 zł215 m² 13 720,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! luksusowy dom zaaranżowany przez projektanta wnętrz, z pięknie zagospodarowaną działką. Proponujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kryniczna

Dojlidy Górne,Białystok

1 100 000 zł132 m² 8 317,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:183 m²

Idealna równowaga między naturą a miastem! dom jednorodzinny W zabudowie bliźniaczej dojlidy górne Powierzchnia całkowita: 132,25 m | Powierzchnia użytkowa: 128,06 m | Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kotwicowa

Dojlidy,Białystok

839 000 zł113 m² 7 424,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

dom nr 1 REZERWACJA Lokalizacja : ul. Kotwicowa w Białymstoku Zagórki Park to kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

895 000 zł133 m² 6 729,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:706 m²

Polecamy nieruchomość na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 133m2. Nieruchomość trzykondygnacyjna w stanie do zamieszkania. Rozkład domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²