dowolna

Domy z garażem Białystok - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

194 ogłoszenia

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom szeregowy skrajny segment do wynajęcia | Białystok, ul. Wiewiórcza | Osiedle zamknięte Do wynajęcia przestronny skrajny segment domu szeregowego położony na zamkniętym osiedlu w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł220 m² 10 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Wolność domu, przestrzeń miasta Dom zlokalizowany w mieście to komfort na co dzień: spokój i urok kameralnego osiedla z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł148,53 m² 6 052,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł102 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszamy do zapoznania się najnowszą inwestycją Dewelopera Sokołowscy Nieruchomości - Bliźniak Kaktus! Inwestycja obejmuje zaledwie dwa lokale - każdy o powierzchni 102,07 m z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 450 000 zł916,60 m² 3 763,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 174 m²

* luksusowa rezydencja na obrzeżach Białegostoku * Przedstawiamy wyjątkową rezydencję w stanie deweloperskim, zlokalizowaną na obrzeżach Białegostoku, w malowniczej miejscowości Nowodworce.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł218,20 m² 4 124,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:848 m²

Przedstawiam Państwu ten wyjątkowy dom o powierzchni 218 m , który znajduje się w spokojnej okolicy (os. Wygoda) przy ul. 42 Pułku Piechoty w Białymstoku. To prawdziwa gratka dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł280 m² 10 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiej rezydencji jednorodzinnej, położonej w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Białegostoku - na.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł560 m² 2 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:840 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 560 m, położony w Białymstoku przy ul. Korzeniowskiego, na działce o powierzchni ok. 830 m. Nieruchomość oferuje ogromny potencjał obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 000 zł127 m² 6 503,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:76 m²

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją Dewelopera "sokołowscy nieruchomości": kwitnące ogrody dojlidzkie Inwestycja składa się z 16 domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 319 000 zł148 m² 8 912,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Na sprzedaż bardzo ładny kameralny dom wolnostojący na popularnym osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku. Spokojna cicha okolica w sąsiedztwie wyłącznie zabudowy jednorodzinnej. "Dom.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł148,70 m² 6 388,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 148,70 m (181,10 m całkowitej), w Białymstoku na os. Jaroszówka. Nieruchomość na tę.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł186 m² 13 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Wspaniały dom w prestiżowej części Białegostoku- osiedle Skorupy Szukasz miejsca, które oferuje ciszę podlaskiej wsi, nie rezygnując z uroków miejskiego życia? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł200 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Parterowy dom położony w spokojnej miejscowości Nowe Aleksandrowo - 5 km od Białegostoku. Kameralne otoczenie i niska zabudowa gwarantują spokój, prywatność i codzienny komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł252 m² 7 896,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

Polecam świetnie wykończony dom wolnostojący. Zadbano w nim o każdy szczegół i najmniejszy detal. Budynek jest bardzo przemyślany i funkcjonalny. Jeśli cenisz jakość.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł220 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny dom z dużym potencjałem ok. 220 m | działka 599 m Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni około 220 m , położony na działce 599 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł196,37 m² 6 620,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom parterowy + dom gościnny | białystok - skorupy Powierzchnia domu głównego :ok 142m2 m , całkowita z poddaszem użytkowym i garażem ok. 196m2 Liczba pokoi: 5 Powierzchnia działki: ok.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł514,87 m² 1 631,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom z potencjałem - Zaścianki, jeśli szukasz domu z dużą przestrzenią, w spokojnej lokalizacji, z możliwością prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

_wyjątkowy segment W zabudowie bliźniaczej_ _4 sypialnie plus salon!_ Dom w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Leśna Dolina w zamkniętym kompleksie mieszkaniowym (wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł90,20 m² 8 082,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Dojlidy Górne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł150 m² 5 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

*** szereg skrajny *** *** zawady *** *** piętro bez skosów *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane w Białymstoku na.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł116 m² 6 508,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

*** dom energooszczędny *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** STAN DEWELOPERSKI *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł122,55 m² 10 844,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, białystok Przestronny, funkcjonalny i słoneczny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na osiedlu Wyżyny w Białymstoku. Dom w nowoczesnej architekturze o powierzchni ok. 200m2 został zbudowany w 2000 roku. Rozkład pomieszczeń: - piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** *** FOTOWOLTAIKA *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł135 m² 6 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

*** nowoczesne domy w zabudowie szeregowej *** *** stan deweloperski pełny *** *** gotowe do wydania*** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:391 m²

Nowoczesny dom 240 m z lokalem usługowym idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom z 2016 roku o powierzchni 240 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 000 zł94 m² 9 882,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Domy w zabudowie grupowej w budynku składającym się z 4 segmentów o powierzchni 94 m2 na działkach od 250 m2 do 310 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Piętro bez skosów. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 219 000 zł139,77 m² 8 721,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż bardzo ładny kameralny dom wolnostojący na popularnym osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku. Spokojna cicha okolica w sąsiedztwie wyłącznie zabudowy jednorodzinnej. Wygodny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 589 000 zł160 m² 9 931,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż piękny dom w Dojlidach Górnych idealne miejsce do życia! Z przyjemnością oferujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 160 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł380 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 723 m²

Polecamy piękną, solidnie wybudowaną rezydencje w Białymstoku z dużą, ładnie zagospodarowaną działką. Dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia całkowita -.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł220 m² 5 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Tarnowskiej w dzielnicy Wygoda. Zaletą budynku jest zaaranżowanie w podpiwniczeniu powierzchni z odrębnym wejściem z zewnątrz, którą można.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł184 m² 5 315,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Oferta reprezentacji wyłącznej. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność właścicieli prosimy o kontakt wyłącznie przez nasze biuro. Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł324,70 m² 4 924,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

| tylko u nas! Cena do negocjacji! Atrakcyjny dom wolno stojący na równie atrakcyjnej działce świetne zlokalizowany. Osiedle domów jednorodzinnych Pietrasze z bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł163,50 m² 5 474,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferuję na sprzedaż domy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł134,95 m² 8 884,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:144 m²

Nowoczesna szeregówka w Białymstoku wprowadź się i mieszkaj od zaraz! Jeżeli szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę, świetną lokalizację i niskie koszty utrzymania ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł108 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Wyjątkowa oferta - działka (nr 849) o powierzchni 580 m2 , położona przy ulicy Brackiej 25 na Osiedlu Mickiewicza, bardzo blisko od centrum Białegostoku. Zlokalizowana w cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł300 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:449 m²

***super lokalizacja***bezpieczna okolica**dom W zabudowie bliźniaczej*** bacieczki**tylko W dobrym domu** Zapraszamy na prezentację domu w zabudowie bliźniaczej z 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł235 m² 5 446,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:679 m²

Funkcjonalny dom z potencjałem na osiedlu Skorupy Prezentujemy Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 235 m , usytuowany na narożnej, zagospodarowanej działce o powierzchni 679.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Białostoczek,Białystok

1 199 000 zł173,30 m² 6 918,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Apartament, który myśli, że jest domem - 173 m przestrzeni, w której się zakochasz! Niektóre nieruchomości mają w sobie coś wyjątkowego. Wchodzisz i od razu wiesz to nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł319 m² 4 388,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Budynek mieszkalny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł110 m² 6 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Na sprzedaż wolnostojący, murowany dom z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Białymstoku na spokojnym osiedlu Mickiewicza, tuż przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij