dowolna

Domy wolnostojące Białystok - Lista ogłoszeń domów na sprzedaż

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

549 000 zł261 m² 2 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

**na sprzedaż** Dom trzypoziomowy, z garażem i ogrodem, do remontu / odnowienia. ***uwaga - do końca maja 2026 - cena 549 000 zł *** Na sprzedaż dom wolnostojący o

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kajki

Skorupy,Białystok

799 000 zł197 m² 4 059,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Skorupy do zamieszkania lub odświeżenia. Dwupiętrowy dom o powierzchni użytkowej 196,82 m , usytuowany na działce 470 m w atrakcyjnej lokalizacji Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chłodna

Zawady,Białystok

1 800 000 zł238 m² 6 932,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny pięknie wykończony dom wolnostojący na ulicy Chłodnej osiedle Zawady. Głównym atutem nieruchomości jest jej położenie - bardzo cicha i malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwiazdkowa

Jaroszówka,Białystok

989 997 zł189 m² 5 238,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:654 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 242m2 w Nowodworcach przy samej granicy Białegostoku. Dom z 2004 roku z garażem na dwa auta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wysoki Stoczek,Białystok

1 099 000 zł296 m² 3 712,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowa oferta z klauzulą wyłączności! Zapraszamy na prezentację i do współpracy. Jeżeli marzysz o przestronnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

*** os.JAROSZÓWKA *** *** DUŻA DZIAŁKA 598m2 *** *** DO REMONTU *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Jaroszówka w Białymstoku. Oferta W przygotowaniu - zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

2 080 000 zł246 m² 8 455,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

*** ekskluzywny dom wolnostojący *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** PIĘKNY OGRÓD *** Polecamy wyjątkowy dom wolnostojący z 2004 roku , zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Jaroszówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korzeniowskiego

Skorupy,Białystok

1 085 800 zł181 m² 5 998,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytkowej 181 m2 w Zaściankach, przy samej granicy Białegostoku. Dom z 2007 roku, z garażem na 3 auta (w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bagnówka,Białystok

2 950 000 zł215 m² 13 720,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! luksusowy dom zaaranżowany przez projektanta wnętrz, z pięknie zagospodarowaną działką. Proponujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

895 000 zł133 m² 6 729,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:706 m²

Polecamy nieruchomość na osiedlu Jaroszówka w Białymstoku. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 133m2. Nieruchomość trzykondygnacyjna w stanie do zamieszkania. Rozkład domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Pieczurki,Białystok

698 000 zł140 m² 4 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom dla rodziny Powierzchnia użytkowa: ok. 140 mpowierzchnia działki: 432 mliczba pokoi: 6typ zabudowy: dom wolnostojącyrok budowy: 1974stan: do zamieszkaniamedia: gaz, prąd, woda, kanalizacjadojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bacieczki,Białystok

1 399 000 zł224 m² 6 245,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:839 m²

Rezerwacja! Szczerze polecam piękny dom wolnostojący. Położony na lubianej dzielnicy Bacieczki. Budynek wybudowano bardzo solidnie z zastosowaniem najlepszych materiałów i technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Zawady,Białystok

1 920 000 zł165 m² 11 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej okolicy Zawady - przestrzeń, spokój i komfort na co dzień o powierzchni 165 m2, położony na dużej działce 1600 m2. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

1 590 000 zł300 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiam Państwu przestronny dom wolnostojący o powierzchni 376 m2 (użytkowa 300 m2) wybudowany w 2000 roku, regularnie konserwowany, jest gotowy do wprowadzenia. Idealnie nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Dojlidy Górne,Białystok

1 099 000 zł186 m² 5 908,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:411 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Dojlidach Górnych na ulicy Daliowej Dom wybudowany na dużej działce pod lasem w 2002r., jest zadbany i gotowy do wprowadzenia, posiada poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

1 850 000 zł342 m² 5 409,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany gm. Zabłudów w bliskim sąsiedztwie Białegostoku. Jest to przestronny dom o powierzchni całkowitej 342 m i powierzchni użytkowej 253 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

2 199 000 zł246 m² 8 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kajki

Skorupy,Białystok

885 000 zł197 m² 4 496,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard

Bagnówka,Białystok

2 890 000 zł215 m² 13 441,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strażacka

Bacieczki,Białystok

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:594 m²

Tylko u nas Oferta na pełną wyłączność Dom wolnostojący na osiedlu Bacieczki , popularnym i lubianym osiedlu domów w zabudowie jednorodzinnej, bliźniaczej, u zbiegu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Dojlidy,Białystok

895 000 zł140 m² 6 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Serdecznie polecamy klimatyczny, zadbany dom wolnostojący położony na Osiedlu Dojlidy. Dom dwukondygnacyjny, parterowy z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawady

Zawady,Białystok

660 000 zł190 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom wolnostojący z 2025 roku, o powierzchni 190 m2 (6 pokoi) położony na cichym i spokojnym osiedlu Zawady, oddalony tylko 7 min od centrum Białegostoku. Dom jest w stanie surowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

2 199 000 zł246 m² 8 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwiazdkowa

Jaroszówka,Białystok

989 000 zł242 m² 4 078,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

2 199 000 zł246 m² 8 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bagnówka,Białystok

1 159 000 zł120 m² 9 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

*** ekskluzywny dom typu bliźniak *** *** bagnówka *** *** zadbany ogród *** *** Z klimatyzacją *** Polecamy wyjątkowy dom typu bliźniak dom wolnostojący z 2017 roku , zlokalizowany blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bacieczki,Białystok

1 479 000 zł224 m² 6 602,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:839 m²

Szczerze polecam piękny dom wolnostojący. Położony na lubianej dzielnicy Bacieczki. Budynek wybudowano bardzo solidnie z zastosowaniem najlepszych materiałów i technologii. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skorupy,Białystok

885 000 zł197 m² 4 496,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bacieczki,Białystok

649 000 zł247 m² 2 627,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:573 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dom wolnostojący, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem. Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na Osiedlu Bacieczki w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bagnówka,Białystok

1 159 000 zł120 m² 9 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bagnówka,Białystok

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

2 199 000 zł246 m² 8 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

2 199 000 zł246 m² 8 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Bagnówka,Białystok

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:282 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

2 199 000 zł246 m² 8 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

*** ekskluzywny dom wolnostojący *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** PIĘKNY OGRÓD *** Polecamy wyjątkowy dom wolnostojący dom wolnostojący z 2004 roku , zlokalizowany blisko centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Zawady,Białystok

1 920 000 zł165 m² 11 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

740 000 zł140 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:598 m²