dowolna

Domy pod klucz Białystok - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Białystok

Starosielce,Białystok

11 500 zł220 m² 52,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** komfortowy apartament *** *** piętro domu *** *** Z kominkiem *** Polecamy do wynajmu atrakcyjny 5-pokojowy apartament w budynku wolnostojącym zlokalizowany w dzielnicy Starosielce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

694 000 zł90 m² 7 694,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** mieszkanie W szeregu *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** *** 2 MIEJSCA PARKINGOWE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Zawady,Białystok

1 498 000 zł160 m² 9 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w przepięknej okolicy, tuż pod Białymstokiem. Świetna lokalizacja zaledwie kilka minut od centrum miasta, tereny zielone z rzeką i lasem po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Pieczurki,Białystok

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

*** os.PIECZURKI *** *** DZIAŁKA 420m2 *** *** ZADBANY BLIŹNIŹNIAK *** Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na os.Pieczurk i w Białymstoku. Dobra dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziołowa

Wygoda,Białystok

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Dom w zabudowie szeregowej, położony na osiedlu Wygoda. Lokalizacja oferuje wiele udogodnień, takich jak kompleks sklepów - Centrum handlowe trawiasta, restauracje. W najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lodowa

Zawady,Białystok

772 000 zł104 m² 7 397,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Meg Real Estate prezentuje dom w zabudowie szeregowej, który zlokalizowany jest przy ul. Lodowej, zawady. Białystok. Idealne i ciche miejsce, położone w okolicy zieleni i natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

694 000 zł90 m² 7 694,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wygoda,Białystok

1 299 000 zł127 m² 10 228,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prezentujemy do sprzedaży nowy, oddany do użytku, ofertowany z wykończeniem dom wolnostojący w zacisznym miejscu na pograniczu Wygody i Jaroszówki! Dojazd asfaltowy / kostka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wygoda,Białystok

999 000 zł127 m² 7 866,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bez pcc! Prezentujemy do sprzedaży nowy, oddany do użytku dom wolnostojący W stanie deweloperskim plus, w zacisznym miejscu na pograniczu Wygody i Jaroszówki! Dojazd asfaltowy / kostka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

959 000 zł155 m² 6 175,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

*** nowoczesne domy typu bliźniak *** *** gotowy do wydania *** *** dojlidy górne *** Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie do wykończenia zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Celownicza

Bema,Białystok

1 349 000 zł222 m² 6 076,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta dotyczy budowy domu szkieletowego energooszczędnego w stanie deweloperskim zamkniętym na działce 600 m2 w Białymstoku, os. Bema, ul. Celownicza. Najważniejsze parametry działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zoli

Wygoda,Białystok

799 000 zł230 m² 3 473,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż: wyjątkowa posiadłość na osiedlu Wygoda w Białymstoku, idealna dla tych, którzy szukają nie tylko miejsca do życia ale i przestrzeni do działania! Ten dwupiętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wspólna

Nowe Miasto,Białystok

699 000 zł83 m² 8 434,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, 4 pokoje, białystok, nowe Miasto, ul. Wspólna 28, 699.000 zł, sprzedaż. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim z 2024 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Nowe Miasto,Białystok

1 199 000 zł162 m² 7 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Strzelecka, nowe Miasto, segment skrajny, do zamieszkania. Polecamy elegancki dom w zabudowie szeregowej, segment skrajny, z jednostanowiskowym garażem, o powierzchni użytkowej 162m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

959 000 zł155 m² 6 175,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Nowe Miasto,Białystok

1 290 000 zł145 m² 8 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty sprzedaży pięknej szeregowki, zlokalizowanej na osiedlu Nowe Miasto. Ta nieruchomość z 2020 roku, o powierzchni 144,80 m, to idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

694 000 zł90 m² 7 694,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

*** dom W cenie mieszkania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom jednorodzinne w zabudowie szeregowej - szereg środkowy w stanie deweloperskim zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Białystok

1 800 000 zł238 m² 6 932,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:710 m²

Prezentuje Państwu piękny dom wolnostojący w nowoczesnej architekturze w stanie wykończonym do wejścia na ul. Chłodnej osiedle Zawady. Atutem nieruchomości jest jej położenie- bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

820 000 zł62 m² 13 166,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:64 m²

****nowa cena!*** *** nie zwlekaj pięknie wykończony dom w zabudowie szeregowej W zacisznej okolicy *** Polecam inwestycję - dom- mieszkanie w zabudowie szeregowej w Białymstoku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Radosna

Dojlidy,Białystok

620 000 zł103 m² 6 001,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Na sprzedaż: gotowe domy - nie kupujesz budowy - nie płacisz raty kredyty podczas prac budowlanych. Można odbierać klucze. Domy w stanie developerskim. Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

1 590 000 zł157 m² 10 127,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Ten nowoczesny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany jest na os. Dojlidy Górne. Budynek usytuowany jest na spokojnym, zamkniętym osiedlu wśród zabudowy jednorodzinnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zwierzyniecka

Mickiewicza,Białystok

1 079 000 zł146 m² 7 390,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedaż bezpośrednia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej przy ulicy Zwierzynieckiej! To inwestycja składająca się z dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piracka

Dojlidy Górne,Białystok

1 669 000 zł274 m² 6 091,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:862 m²

Dom wolnostojacy z 2023r Bardzo Niski Koszt Utrzymania Latem okolo 500 zl -zimą około 1000 zl Częściowo wykończony z pięknym widokiem na las w Białymstoku osiedle Dojlidy-Zagórki.Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kossak

Bagnówka,Białystok

900 000 zł134 m² 6 716,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom w zabudowie szeregowej, skrajny, z 2008 r., pierwszy właściciel, bez obciążeń. W domu są panele słoneczne (net-metring), pompa ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

989 000 zł155 m² 6 368,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Bacieczki,Białystok

870 000 zł300 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przestronny dom na Bacieczkach - Idealny do Zamieszkania lub pod Inwestycje. Prezentujemy Państwu imponujący, 4-kondygnacyjny dom położony w doskonałej lokalizacji Białegostoku. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Skorupy,Białystok

880 000 zł242 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:570 m²

Polecamy Państwu do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 338 m2 (242 m2 użytkowej). Dom został zbudowany w 2000 roku na kształtnej działce 20m x 28m w cichej ulicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tetmajera

Bacieczki,Białystok

699 000 zł550 m² 1 270,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:742 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - przestronny dom z przylegającym magazynem, idealny zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Białystok

Wygoda,Białystok

639 000 zł110 m² 5 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Premium Nieruchomości Prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z 1965 roku położony na popularnym osiedlu Wygoda. Powierzchnia domu wynosi około 110 m2 na którą składa się: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Białystok

Mickiewicza,Białystok

795 000 zł510 m² 1 558,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:510 m²

Czy Twoim marzeniem jest zamieszkać w prestiżowej dzielnicy stolicy Podlasia? Proponuję działkę o powierzchni ok.510m2 zabudowaną domem wolnostojącym o pow.ok.250m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Mickiewicza,Białystok

1 399 000 zł148 m² 9 452,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

*** dom W mieście *** *** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** Polecamy dom jednorodzinny typu bliźniak w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane w blisko Centrum Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

685 000 zł90 m² 7 594,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Mickiewicza,Białystok

1 399 000 zł148 m² 9 452,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Z przyjemnością prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży domu o powierzchni 280 m2 wraz z przestronną działką o powierzchni 630 m2, zlokalizowaną w spokojnej okolicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

685 000 zł90 m² 7 594,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Skorupy,Białystok

790 000 zł113 m² 7 015,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Opis nieruchomości Biuro Stok Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego domu zlokalizowanego na osiedlu na białostockich Skorupach. Elegancki dom wykończony w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kawaleryjska

Nowe Miasto,Białystok

1 390 000 zł153 m² 9 075,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Marzysz o własnym domu z podwórkiem i garażem, w otoczeniu zieleni ale w pobliżu centrum miasta i całej infrastruktury potrzebnej do życia ? Chcesz aby Twoje dzieci miały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kawaleryjska

Nowe Miasto,Białystok

1 190 000 zł154 m² 7 723,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Czarnej Hańczy

Jaroszówka,Białystok

795 000 zł174 m² 4 555,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:488 m²

Przedstawiamy ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej zlokalizowanego na osiedlu wyżyny. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 488 mkw. Powierzchnia użytkowa domu to 174,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wygoda,Białystok

929 000 zł163 m² 5 699,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:951 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163 m2, znajdującego się na dużej działce w świetnej lokalizacji Białegostoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tetmajera

Bacieczki,Białystok

789 000 zł550 m² 1 434,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:742 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą - przestronny dom z przylegającym magazynem, idealny zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. Lokalizacja:.