dowolna

Domy pod klucz Białystok - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Fasty,Białystok

829 000 zł141 m² 5 879,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:161 m²

*** szereg środkowy W dogodnej lokalizacji *** *** fasty *** *** klimatyzacja *** Polecamy atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy , zlokalizowany na na obrzeżach Białegostoku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pendereckiego

Bagnówka,Białystok

960 000 zł163 m² 5 889,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów przy ulicy Krzysztofa Pendereckiego! To inwestycja składająca się z czterech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

2 199 000 zł246 m² 8 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

*** ekskluzywny dom wolnostojący *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** PIĘKNY OGRÓD *** Polecamy wyjątkowy dom wolnostojący dom wolnostojący z 2004 roku , zlokalizowany blisko centrum miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dojlidy Górne,Białystok

1 170 000 zł140 m² 8 370,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:644 m²

Idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących spokój, bliskość natury i dobrą infrastrukturę. Atuty: * dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem i garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Palmowa

Dziesięciny,Białystok

1 070 000 zł124 m² 8 629,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 124 m w jednej z najbardziej zielonych części miasta - na osiedlu Dziesięciny. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Wygoda,Białystok

1 297 000 zł150 m² 8 646,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

*** atrakcyjny dom typu bliźniak *** *** os.WYGODA *** *** Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM *** Polecamy atrakcyjny dom typu bliźniak zlokalizowany blisko centrum miasta na os.Wygoda w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

805 000 zł116 m² 6 939,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

*** dom energooszczędny *** *** os.JAROSZÓWKA *** *** POMPA CIEPŁA + FOTOWOLTAIKA *** Polecamy do sprzedaży domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w stanie pełnym deweloperskim zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Jaroszówka,Białystok

2 199 000 zł246 m² 8 939,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

709 000 zł90 m² 7 860,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Dojlidy Górne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

1 850 000 zł218 m² 8 474,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący zlokalizowany na os. Dojlidy Górne. Przytulny i gotowy do zamieszkania dom o powierzchni użytkowej 218,30 m . Dom składa się z parteru, pietra oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kaktusowa

Dojlidy Górne,Białystok

539 999 zł70 m² 7 714,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzysz o własnym domu z ogrodem, położonym w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witolda

Jaroszówka,Białystok

829 000 zł165 m² 5 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:265 m²

Oferta domu w zabudowie szeregowej, interesującego zarówno pod względem lokalizacji, ceny, jak i stanu technicznego. Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dojlidy Górne

Dojlidy Górne,Białystok

987 000 zł92 m² 10 728,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Witam, oferuję Państwu, dom w zabudowie Bliźniaczej , Co ważne jest to kameralna zabudowa znajdują się tutaj tylko **4 domy**,zdala od tłumu i zgiełku miasta. Dom Zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Jaroszówka,Białystok

805 000 zł116 m² 6 939,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Fasty,Białystok

829 000 zł141 m² 5 879,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** mieszkanie Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Pieczurki,Białystok

999 000 zł230 m² 4 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

*** os.PIECZURKI *** *** DZIAŁKA 420m2 *** *** ZADBANY BLIŹNIŹNIAK *** Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na os.Pieczurk i w Białymstoku. Dobra dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dojlidy Górne,Białystok

2 400 000 zł233 m² 10 310,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Dojlidy Górne. Nowoczesny i komfortowy dom wolnostojący, położony na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 1272 m . Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Pieczurki,Białystok

999 000 zł230 m² 4 343,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kawaleryjska

Nowe Miasto,Białystok

1 499 000 zł160 m² 9 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

Prezentujemy Państwu przestronny dom o powierzchni 160 m2, idealny dla dużej rodziny z dziećmi. Zlokalizowany na osiedlu Nowe Miasto w samym sercu Białegostoku, zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orkana

Bacieczki,Białystok

689 000 zł160 m² 4 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy spokojnej ulicy Orkana w Białymstoku, na osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Fasty,Białystok

849 000 zł141 m² 6 021,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mohylowska

Białystok,podlaskie

2 950 000 zł190 m² 15 526,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:467 m²

Szukasz komfortowego domu wolnostojącego centrum Białegostoku? sprawdź tę ofertę! meg Real Estate oferuje Państwu na sprzedaż piękny dom wolnostojący położony w Białymstoku, na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Fasty,Białystok

849 000 zł141 m² 6 021,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:161 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Pieczurki,Białystok

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białystok,podlaskie

1 199 000 zł160 m² 7 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom parterowy, podpiwniczony położony w Księżynie przy ulicy Pawiej 2, w otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej. Budynek po wykonaniu niezbędnych prac nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolorowa

Dojlidy Górne,Białystok

1 640 000 zł224 m² 7 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:755 m²

Na sprzedaz dom wolnostojący położony w Białymstoku, osiedle Dojlidy Górne, ul. Kolorowa. Dom o powierzchni użytkowej 224 m2, parterowy z użytkowym poddaszem. Wykończony, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Dojlidy Górne,Białystok

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Zawady,Białystok

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:550 m²

Atrakcyjny dom parterowy z poddaszem użytkowym położony w bliskiej odległości od centrum Białegostoku (ok 7 km) - zawady. Dogodna, zaciszna lokalizacja do zamieszkania, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rećki

Bagnówka,Białystok

679 000 zł145 m² 4 682,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszamy na naszą stronę: solidster .pl Termin oddania: grudzień 2025 Kameralne domy na Szapiro - w II etapie wybudowanych zostanie 5 budynków, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ciołkowskiego

Pieczurki,Białystok

1 249 000 zł149 m² 8 397,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:363 m²

*** nowoczesny dom W białysmtoku *** pełne media *** gotowy do zamieszkania *** Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego budynku mieszkalnego w zabudowie.