UWAGA! NOWA CENA! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Halickie, o powierzchni blisko 182,5 m2. Nieruchomość usytuowano na pięknej działce, o powierzchni 1196 m2, położonej w cichej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie pól i lasu. Bryła domu spójna, idealnie wpisuje się w otoczenie i panujący tam klimat.
Jasna elewacja budynku została kolorystycznie przełamana dodatkami z drewna i kontrastującymi płytami z włoskiego spieku kwarcowego. (...)
Pokaż więcej
UWAGA! NOWA CENA! Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Halickie, o powierzchni blisko 182,5 m2. Nieruchomość usytuowano na pięknej działce, o powierzchni 1196 m2, położonej w cichej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie pól i lasu. Bryła domu spójna, idealnie wpisuje się w otoczenie i panujący tam klimat.
Jasna elewacja budynku została kolorystycznie przełamana dodatkami z drewna i kontrastującymi płytami z włoskiego spieku kwarcowego. Dwuspadowy dach przykryty został ceramiczną dachówką w kolorze szarym, co staje się idealnym uzupełnieniem dodatków na elewacji. W bryle budynku zaprojektowano dwustanowiskowy garaż (ok 39m2).
Dom, wyposażony jest w system inteligentnego sterowania, co w znaczny sposób ułatwia właścicielom codzienne użytkowanie. Poczucie przestrzeni we wnętrzu, to jeden z najistotniejszych szczegółów dla właścicieli tego domu. . Duże przeszklenia oraz jasne pomieszczenia nie tylko doświetlają wnętrze, ale sprawiają wrażenie przenikających się stref ogrodu i salonu.
Otwarta strefa dzienna, mieszcząca się na parterze ma łączną powierzchnię ok 100 m2. i składają się na nią następujące pomieszczenia:
Hol - 9.4 m2
Kuchnia - 13.4 m2
Jadalnia - 14.6 m2
Salon - 30.9 m2
Gabinet + garderoba - 20.3 m2
Łazienka - 3.5 m2
Kotłownia - 5.2 m
Centralnym punktem domu jest salon z kominkiem. Z tego miejsca roztacza się przepiękny widok na ładnie zaaranżowany ogród. Wyposażony w wygodna kanapę pozwala na głęboki relaks i podziwianie otaczającej dom przyrody. Dzięki dużej ilości okien przestrzeń dzienna jest bardzo doświetlona. Na uwagę niewątpliwie zasługuje ogromne przeszklenie w strefie jadalni, stanowi ono bowiem prawdziwą ozdobę wnętrza. Wszystkie okna parteru zdobione są drewnianymi żaluzjami sterowanymi automatycznie.
Na tarasie znajduje się miejsce na grilla . Dzięki zadaszeniu, można z niego korzystać nawet przy deszczowej pogodzie. Kuchnia wykonana na wymiar, wyposażona jest w niezbędne sprzęty AGD wysokiej jakości, posiada system wody filtrowanej . Dom wyposażony jest również w system uzdatniania wody.
W strefie parteru znajdziemy również gabinet , z okna którego także roztacza się widok na ogród. W takim miejscu praca to czysta przyjemność.
Strefa prywatna, znajdująca się na piętrze to intymna przestrzeń domowników. Na powierzchni ok. 75m2 znajdziemy pomieszczenia takie jak:
Pokój 1 - 16.2 m2
Pokój 2 - 16.7 m2
Łazienka - 11.9 m2
Sypialnia - 17.3 m2
Hol - 9.2 m2
Tuż obok sypialni usytuowany został pokój kąpielowy z oddzielnym bezpośrednim wejściem. Zaprojektowany w jasnej kolorystyce, spójnie wpisuje się w całość wnętrza. Na wyposażeniu tego pomieszczenia znajdziemy : dużą wannę, kabinę prysznicową z odpływem liniowym , umywalkę, WC+ bidet. Duże lustro i efektowne oświetlenie dopełnia całą aranżacje tego pomieszczenia. W przestronnej sypialni, z centralnie usytuowanym łożem, uwagę zwraca kolejne przeszklenie z wyjściem na balkon, z którego rozciąga się przepiękny widok na obejście domu oraz otaczające je pole.
Po drugiej stronie domu usytuowane są pokoje dzieci.
Warto zauważyć, że oferowany na sprzedaż dom zasługuje na miano ,DOMU INTELIGENTNEGO" , rozwiązania w nim zastosowane dają nam pełną swobodę oraz komfort codziennego użytkowania. Za pośrednictwem jednego panela jesteśmy w stanie zarządzać całą nieruchomością. W całym domu zastosowano ogrzewanie podłogowe wraz z grzejnikami konwekcyjnymi.
Dom wyposażony jest w instalację fotowoltaiczną o mocy 9,6KW, odkurzacz centralny firmy Borysowski, instalacje alarmową oraz posiada wyprowadzenie pod instalację monitoringu( na zewnątrz). Ogród podlewany jest automatycznie.
Dom wybudowany w technologi tradycyjnej z pustaka ceramicznego Porotherm 25 cm z 14 cm warstwą izolacji termicznej w postaci styropianu. Więźba dachowa drewniana,pokryta dachówką ceramiczną.
MEDIA:
Szambo szczelne 10m3
Studnia głębinowa
Prąd
Internet
Dojazd do posesji drogą utwardzoną , brama wjazdowa z napędem elektrycznym.
***ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJE***
*** OFERTA OBJĘTA KLAUZULĄ WYŁĄCZNOŚCI***
W imieniu
BIURA NOWE HORYZONTY
OPIEKUN OFERTY
-Prokop
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )