Dom, ul. Mglista

Mglista, Dojlidy Górne, Białystok, podlaskie

  • 849 000 zł
  • 181,90 m²
  • 4 667,40 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Niebrzydow...

Skontaktuj się

Dom, ul. Mglista

Mglista, Dojlidy Górne, Białystok, podlaskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

849 000 zł

181,90 m²

4 667,40 zł/m²

Dom, ul. Mglista

Zaktualizowane: 18 maja 2026

849 000 zł 181,90 m² 4 667,40 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
420 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

420 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 849 000 zł (4 667,40 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Białymstoku)
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 181,90 m² (161 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi, 2 łazienki
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   materiał budowy: pustak
  • Działka: 420 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd, studnia, siła, szambo; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Solidny Dom, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 29

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na kameralnym osiedlu domów wolnostojących w Dojlidach Górnych jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Białystoku. Dom z 2026 roku, w stanie surowym zamkniętym, gotowy do wykończenia według własnej wizji.

Powierzchnia i układ:
Dom o łącznej powierzchni 182 m² (161 m² użytkowej) na działce 420 m² rozplanowany jest na dwóch kondygnacjach. (...)

Agent

Jakub Niebrzydowski

503 415...

503 415 891

503 415 891

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jakub Niebrzydowski

503 415...

503 415 891

503 415 891

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.