Ciepła 38 Apartamenty
Białystok, Sienkiewicza, Ciepła 38

Biuro sprzedaży
Skontaktuj się
Ciepła 38 Apartamenty
Białystok, Sienkiewicza, Ciepła 38
Białystok, Sienkiewicza, Ciepła 38
Zobacz na mapie
Stan inwestycji
zrealizowana
zrealizowana
Ceny
od 11 600 zł/m²
od 11 600 zł/m²
Metraże
od 44,60 do 100,80 m²
od 44,60 do 100,80 m²
Liczba pokoi
od 2 do 4
od 2 do 4
Miejsca postojowe
garaż
garaż
Stan inwestycji
zrealizowanaCeny
od 11 600 zł/m²Metraże
od 44,60 do 100,80 m²Liczba pokoi
od 2 do 4Miejsca postojowe
garaż1 pokój
2 pokoje
od 489 090 zł
3 pokoje
od 500 550 zł
4 pokoje
od 1 320 480 zł
| MieszkanieII/C/176 (163) | 44,60 m² | 12 100 zł/m² | 4/7 | 2 | 539 660 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/C/176 (163) |
| MieszkanieII/C/135 (127) | 58,30 m² | 11 900 zł/m² | 1/7 | 3 | 693 770 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/C/135 (127) |
| MieszkanieII/C/142 (126) | 57,10 m² | 11 600 zł/m² | 1/7 | 3 | 662 360 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/C/142 (126) |
| MieszkanieII/C/156 (140) | 57,10 m² | 11 700 zł/m² | 2/7 | 3 | 668 070 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/C/156 (140) |
| MieszkanieII/C/170 (154) | 57,40 m² | 11 800 zł/m² | 3/7 | 3 | 677 320 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/C/170 (154) |
| MieszkanieII/C/212 (196) | 57,40 m² | 12 000 zł/m² | 6/7 | 3 | 688 800 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/C/212 (196) |
| MieszkanieII/C/226 (204) | 100,80 m² | 13 100 zł/m² | 7/7 | 4 | 1 320 480 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| II/C/226 (204) |
| MieszkanieIII/D/232 | 45,10 m² | 11 700 zł/m² | 2/7 | 2 | 527 670 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| III/D/232 |
| MieszkanieZarezerwowaneWirtualna wizytaIII/D/253 | 41,10 m² | 13 500 zł/m² | 7/7 | 2 | 554 850 zł |
| Mieszkanie ZarezerwowaneWirtualna wizyta | ||||
|
||||
| III/D/253 |
| MieszkanieSprzedaneWirtualna wizytaIII/E/305 | 52,20 m² | 7/7 | 4 |
| Mieszkanie SprzedaneWirtualna wizyta | ||
|
||
| III/E/305 |