Zobacz na mapie
II kwartał 2027
od 11 887 zł/m²
od 28,92 do 82,58 m²
od 2 do 3
garaż
Termin realizacji
II kwartał 2027Ceny
od 11 887 zł/m²Metraże
od 28,92 do 82,58 m²Liczba pokoi
od 2 do 3Miejsca postojowe
garaż2 pokoje
od 428 016 zł
3 pokoje
od 549 000 zł
| Mieszkanie9 | 39,75 m² | 13 484,28 zł/m² | 2/6 | 2 | 536 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 9 |
| Mieszkanie10 | 45,34 m² | 13 542,13 zł/m² | 2/6 | 3 | 614 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 10 |
| Mieszkanie17 | 45,34 m² | 13 652,40 zł/m² | 3/6 | 3 | 619 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 17 |
| Mieszkanie26 | 43,92 m² | 13 570,13 zł/m² | 4/6 | 3 | 596 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 26 |
| Mieszkanie28 | 39,72 m² | 12 990,94 zł/m² | 4/6 | 2 | 516 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 28 |
| Mieszkanie35 | 54,03 m² | 12 789,19 zł/m² | 2/6 | 3 | 691 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 35 |
| Mieszkanie36 | 55,24 m² | 12 997,83 zł/m² | 2/6 | 3 | 718 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 36 |
| Mieszkanie38 | 58,19 m² | 13 095,03 zł/m² | 2/6 | 3 | 762 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 38 |
| Mieszkanie41 | 55,24 m² | 13 088,34 zł/m² | 3/6 | 3 | 723 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 41 |
| Mieszkanie43 | 58,19 m² | 13 198,14 zł/m² | 3/6 | 3 | 768 000 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| 43 |
Inne inwestycje w okolicy
Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoś błąd lub naruszenie